• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Registrace hráčů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

z3l1

Člen týmu
Prosím hráče kteří mají zájem reprezentovat CZ server v IFBC 3 aby se hlásili zde:

Prosím napište:

Svůj nick
svět na kterém hrajete (jedná se pouze o informaci kde Vás najdu/najdeme)
charakter který by jste chtěli mít (jedná se pouze o průzkum)


Pokud máte zájem být jeden z generálu tak to sem také připište :)
Z přihlášených bude vybráno 5-6 velitelů kteří budou zároveň generály.


S pozdravem
z3l1


EDIT:
bude se jednat o formát pro 105 hráčů
každý hráč bude začínat na 1. lvlu ------ na světu kde bude probíhat IFBC bude nastaveno + 5900% na expy takže expení půjde rychle
a KAŽDÝ DOSTANE 600x Potion of Profound Wisdom = Nápoj pro Einsteiny TAKŽE 150lvl NAKLIKÁTE Z TĚCHTO ELIXÍRŮ


Prosím kdyžtak vydržte až se zveřejní úplné informace ať se pak neodhlašujete :)
Pokud je někdo ale na 100% rozhodnut tak se hlaste. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser18667

Guest
Annmn - Arizóna - Dobrodruh

Chtěl bych být dělník, ale v důsledku mi to je jedno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
vanlock
s1
duelant
velitel :D
(Jen bych chtěl do předu říct, že charaktery ještě jasné nejsou, vše si probereme ve štábu, co budeme potřebovat + bych ještě chtěl dodat, že ti, kteří ví, že třeba na 50 % bitev budou off, nechte to místo prosím lidem, co budou určitě aktivní, děkuji :) )
 

DeletedUser18291

Guest
CEROVIN
Arizona
Duelant/Dělník/Voják vše s vést, zvládnu i dobrodruha, nebo vojáka s životy v obraně

Jsem ochotný stavit lid v sektorech, tohle zvládám, ale nechci/neumím velet.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18982

Guest
Morgana de la Fey
indiana
duelant-
miluju bitvy..pokud mají smysl..vše mám na vést a charisma/někdy tak trochu roztržitá/..po 20 hodině jsem tady vždy/
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru