• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Rekonstrukce bitvy - vyhlášení

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
150_let_výročí_bitvy_projekt_rekonstrukce_bitvy.PNG

Vážení hráči,

děkujeme za početné účasti v rekonstrukcích. Abychom byli objektivní v hodnocení, prozkoumali jsme nejmenší detaily bojů a nyní bychom Vám chtěli sdělit výsledky
nejlepších bitev, které jsme vybrali.

Den první - McPhersonovo návrší (Arizona)

Den druhý - Broskvový sad (Dakota)

Den třetí - Broskvový sad (Arizona)

Účastníci vybraných bojů se již mohou těšit na své odměny. Gratulujeme!
(Rozesílání zabere spoustu času, proto případné reklamace posílejte nejdříve po 14 dnech od tohoto oznámení, děkujeme za pochopení.)
 

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

první dvě vyhlášené výherní bitvy již byly odměněny - pokud se domníváte, že jste svoji odměnu nenašli, prosím - proveďte do 14 dnů reklamaci, později již nebudeme reklamace řešit, děkujeme za pochopení.

Vyhlášení třetí bitvy bude již brzy..
 

DeletedUser9350

Guest
Kam se ta reklamace podává? A kdy budou ty nacpané dýmky?
 

DeletedUser16557

Guest
UPD se mi přičetly automaticky-žádnou obálku sem nedostal.Takže jestli hledáte obálku,tak jí nenajdete.Ale nevím,proč sem je dostal ještě před tím než to Darling napsala :3
PS: Kdy budou ty nacpané dýmky? :mad:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Když jsem psala sem na fórum, byly již odměny rozdány - UPD byly připsány z důvodu rychlejšího vyřízení k současnému stavu dluhopisů na daném účtu.

Reklamace jakýmkoliv způsobem ke mně.

Dýmky budou později..
 

DeletedUser1334

Guest
no koukala jsem, že mám 2000 DL, takže jsem určitě zase o nějaké přišla :(
 

DeletedUser2892

Guest
Bitvy o McPhersonovo návrší ( Arizona ) jsem se zúčastnil,ale nikde jsem si nevšiml,že by se mi něco přičetlo ( UPD ).
O kolik dluhopisů se jedná?
Myslím si ,že odměny za soutěže ,by mohli být oznámeny telegramem.
Pokud se totiž hráč přímo nesoustředí na to,že má kontrolovat stav dluhopisů,většinou to nemůže zjistit,protože se např. mě každý den několikrát mění stav všech počítadel,ať peněžních či dluhopisů.
 

DeletedUser12110

Guest
no koukala jsem, že mám 2000 DL, takže jsem určitě zase o nějaké přišla
Podivej se do sveho protokolu dluhopisu ve hre, pokud z nej nebudes moudrejsi, posli nam ticket na support

O kolik dluhopisů se jedná?
150

Myslím si ,že odměny za soutěže ,by mohli být oznámeny telegramem.
Pri posilani dluhopisu z toolu nemame moznost poslat k tomu nejake oznameni, pouze se toto uvadi do protokolu jako admintool. Telegramy bychom museli posilat primo ze hry z hracskeho uctu a to vazne neni v nasich silach.
 

DeletedUser14966

Guest
Kdy se připisovaly na Dakotu. V zesnamu UPD vůbec nevidím připsání od systému. Jako tento způsob na kontrolu je jaksi na prd....
 

DeletedUser2892

Guest
Já se to ze svého protokolu o dluhopisech nedozvím,protože mi to ukazuje jen 2 dny nazpátek čili 7.8. ( v 19:45 ) - 9.8.
Pokud to bylo posláno dřív , tak to bohužel tam nevidím a nemůžu potvrdit jestli mi přišli nebo ne...
 

Deleted User - 31870

Guest
Všichni, kteří se výše a po PM ozvali, jsem dopsala k seznamu na překontrolování..

----

Nelze připsat odměnu následujícím hráčům (mají příliš UPD):
Lady Janny
loni
 

DeletedUser9350

Guest
Jak vypadají ty revize udělení? Zajímalo by mě nějaké vyjádření.
 

Deleted User - 31870

Guest
Podle zprávy od kolegů byly výše jmenovaným připsány odměny v pořádku. Ještě jednou prosím jmenované hráče s plným počtem UPD, aby si je utratili a mohli jsme jim připsat odměny. Děkuji.
 

DeletedUser9350

Guest
bohužel jsem si jich v den kdy měly být připsány dle fora na logu u pohybu stavu UPD nevšimnul :(.
 

Deleted User - 31870

Guest
Napiš mi tam ticket na support (vol Fórum) - nechám ti udělat výpis z připsání, k tomu osobně nemůžu (nemám práva).
 

DeletedUser1334

Guest
Tak jsem snížila počet dluhopisů, můžete mě je připsat, děkuji L.
 

Deleted User - 31870

Guest
Až dodělám vyhlášení, není to tak rychlé - mám zpracované 2 světy a rozpracovaný aktuálně třetí.
 
Nahoru