• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Repete Liboc 2013

DeletedUser9371

Guest
DIVOKÁ ŠÁRKA REPETE
Od posledního fiaska v březnu, kdy se nás sešlo jen pár hráčů a to jen proto, že některé herní lamy které mě ze hry nemají rády od roku 2009 (což mě těší) bojkotovaly sraz telegramy a příspěvky na fórech, udělám změnu.
Kdo bude mít chuť, přihlásí se tady svým herním jménem a názvem světa (světů), kde hraje.


Zamluvil jsem restauraci v Praze 6 "Restaurace nad Šárkou". [spoil]http://www.firmy.cz/detail/12724798-nad-sarkou-praha-liboc.html?source=fhint[/spoil]
Je to docela pěkná restaurace, se zahrádkou (to asi nehrozí v listopadu). Je vhodná i pro "nezletilé", nejsou tam žádné hrací automaty a podobné věci.
Naposledy mi volali rodiče a své nezletilé ratolesti měli pod kontrolou, přes můj mobil a odchod povinně před 22:00 hodin. Není problém se domluvit
tady přes soukromou zprávu, nebo na světech kde hraji.
Mají tam bezbariérové WC pro muže i ženy. Pouze vchod do restaurace má tři schody. Mezi "štamgasty" má tato vyhlášená restaurace u "Šárky" název od doby Masaryka "Na schůdkách či Růžek". Dodnes se tam o tom hádají.
Kdo se nás bojí? Může dorazit s rodiči. Jsme hodní a nekoušeme, ani rodiče. Parkoviště pro auta je ze zadní části restaurace.


KDY? SOBOTA 23.11 2013 (svátek má Klement).

OD KOLIKA ? Začátek od 15:00 hodin.

SPOJENÍ : Metrem na konečná metra A Dejvická. Od metra autobusem 119 (směr letiště). Výstup přímo u McDonald's. Název zastávky je "Divoká Šárka". Naproti ní přes ulici je rohová, růžová budova a v jejím přízemí je restaurace. Cesta autobusem trvá 10 minut.
Tramvaje nejezdí. Celá Evropská je rozkopaná.
Cesta trvává 10 minut.


Pro mimopražské se dá přespat 15 minut pěšky od restaurace v klubovně Skautů. Už tam pár hráčů
spalo, není problém. Vlastní spacák podmínkou. Karimatka není třeba. Jsou tam kamna na dřevo a
elektrocentrála na světlo. Na ubytování Vás doprovodí moje děti. Nerad se motám v noci v lese
po "Karlovarském prameni". Cena ubytování je 20 Kč noc. Platit nemusíte.

Zaplatím předem pro 20 osob bez rozdílu věku pečená vepřová kolena a "Tataráky" s topinkou, zase ze svého. Mě herní lamy neotráví ze hry. Jen tak, prostě pro hezké posezení s hráči. Takže to platit nemusíte. No a komu by to nestačilo? Vaří do zavírací doby minutky a studené pochutiny.
Jak se to nesní jako minule? Protože se stejně najde lama, co bude Krosnu a tyto srazy zase hanit, tak se to prostě rozdá. Mě to žíly trhat nebude.
Pití si hradíte sami.
Hráči, co pamatují dobu ČSSR, nebo se v té době alespoň narodili, dostanou malý dárek od Krosny. :D
No a z toho plyny pranostika, anebo prostě platí heslo, že kdo dřív přijde? Ten dřív mele. Opozdilci mají prostě "smolíka".
Přístup na internet pro Vaše notebooky je zajištěn.


Takže, zvaní jste Všichni hráči, moderátoři, "Kubíci", přátelé i nepřátelé (soupeři) ve hře.

Hezkou zábavu přeje
Krosna33 (Vojta)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Seznam přihlášených hráčů

Krosna33 světy 7 a Dakota.
Finchos - Arizona
Johny the 5 (klasická figurka všech světů a věrný všem srazům hráčů)
KID MRAKOŠLAP
rivano
McBracey
Cahir
edai
gartl
HillBilly (spekuluje, uvidí a snad mu to vyjde)
MarihOOd
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15256

Guest
Finchos - Arizona
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Krosno Ty jsi nezmar.
Má to jedinou pihu na kráse - ta hospoda je na šestce a Ty jsi přeci zarytej propagátor sedmičky ;-)
Taky přijdu,snad mne poznáte,nosím dost nenápadnej klobouk.
 

DeletedUser14841

Guest
Mno tak doufám, že mě žena opět pustí na akci do Prahy tak teda budu doma mooooc hodnej abych nechyběl.

Jo a pukud se njde někdo kdo kdo by měl společnou cestu vlakem z hranic na moravě do prahy nebo tím směrem se mužem načít už ve vlaku :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jo a pukud se njde někdo kdo kdo by měl společnou cestu vlakem z hranic na moravě do prahy nebo tím směrem se mužem načít už ve vlaku :D

Já bych jel, popřípadě jedu z Ostravy, to je dvakrát tolik cesty, mno ale načít bych se mohl taky. Kdyby tu někdo byl z okolí, tak řekněte, koupíme si na vlak ten špecl víkendový lístek a sjedem na sraz...
 

DeletedUser14841

Guest
Já bych jel, popřípadě jedu z Ostravy, to je dvakrát tolik cesty, mno ale načít bych se mohl taky. Kdyby tu někdo byl z okolí, tak řekněte, koupíme si na vlak ten špecl víkendový lístek a sjedem na sraz...

V tom případě se dožujem já jel nedávno do prahy se student agency(regiojet) a bylo to super jízda nastupovel sem v hranicích.
 

DeletedUser8423

Guest
Parádní datum a místo. Ten den mám zrovna cestu do Prahy a jak jsem koukal, tak jedu i celkem blízko. Rád bych někoho z westu poznal osobně, akorát to má tu vadu, že bych se mohl zdržet max. hodinku od začátku. Plánuje někdo, že tam půjde už opravdu na tu 15tou hodinu?
 

DeletedUser9371

Guest
Dalby ? Ten příspěvek se smajlíkem je jako ano ? :D
Já tam budu od té 15:00 hodiny a kus dřív. Dorážet můžete dle libosti až do "zavíračky", krom náctiletých. Ty vyženu podle rozkazu
rodičů. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Tady je pár fotek, jak vypadá ubytování. Je to klubovna Skautů. Takže žádný přepych.
Pěšky, střízlivou chůzí max 15 minut lesem od restaurace. Je to na samotě, od autobusu 119 na metro A asi 10 minut pěšky.
Nejbližší market na nákup 20 minut pěšky přes les.
Jak jsem psal. Topí se dřevem, svítí elektrocentrálou, nebo plynovou lampou. Studna a pumpa s pitnou vodou je přímo v klubovně. Je to bývalá vodárna z roku 1950, nebo tak nějak. WC je venku "kadibudka", ne ta v kostele. Mytí venku v potoce, chráněný.
:D
WC je i uvnitř. Jenže, děti jsou Skauti od předškolního věku až dodnes a kovářova kobyla a ševcova žena chodí bosy. Snad ho do srazu opravím. Krosna je věčný sponzor oprav.
Rekord na počet "spících" lidí je mám pocit 43.


Klubovna.gif
Klubovna%202.gif
Klubovna%203.gif
 

DeletedUser9371

Guest
Je tam půda, taky na spaní. To je ale na léto.
43 hráčů se nás tam nesleze. To bych tam spal i já a ještě poprvé za asi 20 let.
:D
 

DeletedUser9371

Guest
Na srazu v Boskovicích jsem rozdýchal stan s podsadou a v pohodě. A to jsem se zařekl, že už ve svém věku spát ve stanu nebudu. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Na první straně tohoto tématu jsem aktualizoval seznam přihlášených hráčů.
Tak další se hlásí, nebojte se nás.
:D
 

DeletedUser

Guest
Čus lidi :) rád bych se tam dostal :)
Hraji na Dakotě, ještě uvidím jestli tam někdo pojede se mnou. :)
Je mi 16, ale v té době mi bude 17 (*19.11.1996) :D
Co zkušeností týče.. pamatuji doby kdy ve westu ještě nebyli Aliance a Pevnosti :D
 
Nahoru