• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Repete Liboc 2013

DeletedUser9371

Guest
krosno, zapomněl jsi na mě v seznamu ;) jinak se převelice těším.. (jako vždy):)

Tak to je tedy ostuda, upraveno.
Jinak další info, záloha 100 % na kolena a tatarák zaplacena. Takže, doufám, že to zase nerozdáme cizím jako posledně (březen). :D
 
Žádné obavy, moráváci ještě před plným stolen nikdy neutekli. Akorát teď mám dilema, jestli se připít ve vlaku, či počkat až na tam. Tak aby chutové buňky byli řádně připravené, na gurmánský zážitek. Ale já vím jak to vyřeším, ve vlaku si dám aperitiv. Tatarák jsem ještě nejedl, tak snad to se mnou nedopadne tajak s Mr. Beanem.
 

DeletedUser9371

Guest
Rivano byl Praze u mě nedávno. Spoj se s ním, jede vlakem taky. :)
 

DeletedUser

Guest
Můžeš mě tedy taky prosím přidat do seznamu? :siesta:
:)
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně Gartle, vítej v klubu a rád Tě osobně poznám :)
 

DeletedUser13017

Guest
Zatím je to jen v rovině spekulací, ale v současné době se kousek od Evropské u toho rybníku stěhuje sestřenice a pokud by to vyšlo, rád se zastavím a možná bych přivezl i překvapení :-):klubun:
Krosnu už znám z Boskovic, Finchose jen ze hry na Arizoně a u zbytku bych se rád nechal překvapit :-)

P.S. Jo - a Kidovi bych to spočítal za všechny duely v mé postduelantské éře :tom:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Zatím je to jen v rovině spekulací, ale v současné době se kousek od Evropské u toho rybníku stěhuje sestřenice a pokud by to vyšlo, rád se zastavím a možná bych přivezl i překvapení :-):klubun:
Krosnu už znám z Boskovic, Finchose jen ze hry na Arizoně a u zbytku bych se rád nechal překvapit :-)

P.S. Jo - a Kidovi bych to spočítal za všechny duely v mé postduelantské éře :tom:

Klubun ? To jsem nějak mimo. To chlapa mám rád od doby co hraji a hraji dlouho.
Ten rybník ? Myslíš "Džbán" ? V Šárce ? Naproti, kousek od restaurace ? Teď je to stoka, po tom, co to za dotaci EU vyčistili. Teče do toho pod Ruzyňským kriminálem Libocký potok, včetně splaškové a dešťové kanalizace, dále teče pod Evropskou, pak ještě teče pod Libockým hřbitovem a ústí do Džbánu. Přátelé Westu ? "Humáč". Ale pamatuji doby kaprů, línů, candátů, úhořů ("hadic") a štik na "Džbáně". Čisté ryby a chutné. Tenkrát. Ne jako dnes. Sprostí diesel kapři, co jim do huby vrazíte knot a hoří jako petrolejka. Než to ovšem klasicky vyrabovali důchodci z Liboce na šproty, pečenáče a podobně, včetně prodeje karasů a kaprů do hospod o míře délky třech centimetrů. Poslední korunu tomu dal OÚ Praha 6 rádoby vybagrováním a čištěním.
:(
P.S. Sestřenici vezmi sebou. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13017

Guest
Tak to Tě asi bohužel zklamu :-( - Klubun to určitě nebude
:klubun: znamená pro mne jen buď Howgh nebo taky pozdrav :-)

Jinak ten rybník není Džbán, ale Libocký - přes Evropskou na jih

P.S. Ale abych Tě nezklamal zase tolik, tak u Klubuna jsem se ani ne před měsícem docela slušně (s prominutím) wožral v jeho hospodě z jeho vynikající medoviny
:mocking:
 

DeletedUser9371

Guest
S Klubunem bych taky zapařil, jen není cesta Vávro na Plzeň. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Už se těším. Tataráky miluji. "Bio nebio" potravina. :D
[spoil]
1564-bbd580ad56ebda2e5924779edddfa836--mm670xmm600.jpg
[/spoil]Klikni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14356

Guest
Jel bych ale tu dobu jsem v práci tak snad někdy jindy :klubun:
 

Mikosansobi

Člen týmu
P.S. Ale abych Tě nezklamal zase tolik, tak u Klubuna jsem se ani ne před měsícem docela slušně (s prominutím) wožral v jeho hospodě z jeho vynikající medoviny :mocking:]

Tak medovinku má úžasnou, my tam byli koncem září.Chtěli jsme si koupit demižonek, ale nakonec došla, je výborná jak za studena, tak i jako grog. Nedělejte mi chutě :diablo:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12110

Guest
Liborova medovina je legendarni, zejmena pak jeji ucinky na gravitaci... Ktera je tak nejak silnejsi nebo co.
 

DeletedUser9371

Guest
Medovinu jsem nikdy nepil. Stejně tak, jako jsem ještě asi před 4 roky žil v pocitu, že "Kalvádos" je druh vína. Krutý omyl a těžké ráno. :D
Tak, a další "Westmeni" do seznamu na soukromý sraz hráčů, hlásíme se. Jestli je někdo blízko srazu a je mladý věkem, má problém s rodiči, že ho nepustí ? Tak se se mnou spojí soukromou zprávou, nebo telegramem na světe Dakota, či světě 7.
Ne že se bude hlásit jako "náctiletí" třeba McBracey, Rivano, Pětník a spol.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Blik.
S některými hráči jsem ve spojení po telefonu. Sami ještě neví, jak to budou mít s prací. Proto je do seznamu nepřipisuji na první straně tohoto tématu.
Dva hráči slíbili účast, ale nechtějí se přihlásit veřejně. Něco jako překvapení.
Takže, kdo má chuť se s námi setkat ? Stačí když tady houkne.
:D
 

DeletedUser17592

Guest
To ne,mě napiš klidně veřejně,jen jsem to tu nechtěl zaspamovat dotazy;-)

Takže MarihOOd (možná +1,5)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru