• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Restarty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17781
  • Vytvořeno

Páči sa vám tento návrh?

  • Áno

    Hlasy: 14 87,5%
  • Nie

    Hlasy: 2 12,5%

  • Celkový počet hlasujících
    16
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser17781

Guest
Co třeba hlásit dopředu restarty serveru např: Svět bude restartován za 60, 30, 15, 5 minut... Na chatu jsou stížnoti na restarty, hlavně přo rozehraných dobrodružstvích.
 

DeletedUser16057

Guest
S tím bych i souhlasil. Přeci jen kvůli restartům nastavovat během 2-3h 5x topic na chatu, to je už za trest! :zásek: :28: Nebo dobrá debata na chatu a najednou... musíš dát hlavní stránku a počkat, než se budeš moct přihlásit znovu.
 

DeletedUser9371

Guest
Mě je to jedno, přijde mi to zbytečné. Spíše se mají řešit věci, na které roky poukazujeme. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Mě je to jedno, přijde mi to zbytečné. Spíše se mají řešit věci, na které roky poukazujeme. :)

No pokud ví, že budou něco opravovat bylo by to slušné upozornit hráče, že bude v tu a tu dobu server nepřístupný, ať nevyhlašují boje o pevnosti nebo nejdou na dobrodružství. :) Horší je, když to člověk nečeká a přijde to i pro techniky neočekávaně. Ale to by museli ještě chtít se tím zabývat. Jinak jsem zvědavý, co přinese příští update (už začalo 2. čtvrtletí). :D
 
Nahoru