• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Rodokmen

Deleted User - 825207

Guest
A jak to děláte?
Samy nějak, vlastní pátrání, nebo máte najatou na to nějakou firmu?
Vím že jsou lidi co se na to specializují..
 

Symphie

Člen týmu
Do podobných debat se moc nepřidávám, ale zde se upíchnu. Taky mě to zajímá, kde mám své kořeny. :) Pokud někdo ví, jak začít, určitě se podělte.
 

DeletedUser307

Guest
Do podobných debat se moc nepřidávám, ale zde se upíchnu. Taky mě to zajímá, kde mám své kořeny. :) Pokud někdo ví, jak začít, určitě se podělte.
/EDIT: Jelikož CanisLupus vyvolává v tomto vlákně flame a moderátoři s tím nic nedělají, návod na tvorbu rodokmenů jsem smazal...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Nevíte někdo zda v sýrii také vedou podobné záznamy? Mí rodiče migrovali do ČR takže tady žádné záznamy nemáme - pouze dlouhé zápisy na sociálce...
Vedení matrik je úzce spojeno s římskokatolickou církví. Myslím, že až Josef II. to nařídil vést i u židů apod. Nicméně pořád se to týkalo našeho území.
Pokud jsou tvý rodiče syrští křesťanské, je potřeba pátrat v tamním kostelíku, pokud jsou syrští hinduisté, je potřeba navštívit tamní chrám bohyně Hadramašmátrá.
 
Pátrá spíš sestra a jsme někde kolem roku 1650 cca.
Pátráme sami, ze začátku hlavně v matrikách (naštěstí jihočeské jsou zdigitalizované - doporučuji stránky třeboňského archivu), nyní už spíš gruntovní knihy a podobně. Nejtěžší je samozřejmě umět číst "staré" písmo, kterému se většinou říká "švabach" což je ale špatně :)

Až budu mít trochu víc času, mohu toho napsat víc :)
 
Lepší negenius, jak trumpeta bez rozumu. Někdo by ti už konečně měl říct, že to co máš na krku slouží k používání než vyplodíš další Renaultovinu a že to neni jenom zátka, díky který ti neprší do krku...
Nechceš radši zase zmizet z fóra jak poslední tři měsíce? Takovej klid tu byl a ty tu zase rozvracíš atmosféru
 
Nahoru