• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Rodokmen

DeletedUser17990

Guest
Nechceš radši zase zmizet z fóra jak poslední tři měsíce? Takovej klid tu byl a ty tu zase rozvracíš atmosféru

Na fóře jsem denně, jenom sem si řikal, že tě necham chvilku dejchat, ale co tu s tou tvou bandičkou inteligentních prvoků vyrábíš už je na pozvracení se. se divim, že máš ještě přístup na fórum. a pokud rozvracím atmosféru tim, že si dovolim napsat pravdu mezi tvejma blábolama a vejmyslama, tak jí s radostí budu kazit dál....
 
Ty mě tady urazis ne já tebe, takže ban by si měl mít spíš ty.
No nic deš zase do ignoru, na vánoce jsem vám ten trest prominul, Acara the slider se poučila ale ty evidentně ne... Nedá se nic dělat jdeš do ignore
 

DeletedUser17990

Guest
juhů díky ti ignorante... :D kéž bys na forum zapoměl, stejně jako na ovládnutí S1 a arizony... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru