• Nově připravovaná aktualizace 2.176 je naplánována na úterý 21. června. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru

Roletka s úkoly

Ahoj,
nebylo by od věci upravit roletku s úkoly tak aby se dala ovládat hráčem a nikoli systémem (ZADAVATEL ÚKOLŮ- pravý horní roh)
Nejen,že se po otevření povětšinou sama zase zavře,ale pokud dělám 15 sec práce dle tabule a kontroluji si tak kolik je odklikáno tak se po každém započtení sroluje.
To snad není takový problém jí upravit ;)
A při té příležitosti bych požádal za ligu kmetů co už sotva vidí co vůbec hrají :D Zda by ona roletka rovněž šla upravit tak aby byla neprůhledná a zadání bylo výraznější barvou,ldeálně jasně žlutou a nikoli současnou odhaduji vyblinkanou okrovou ;)
Jo a ještě jeden nešvar má a to,že když např.jdu na DOBRO a dojde k přihlášení ke hře,pak pokud je otevřena a odkliknu "úklid" (minimalizovat okno) tak se ztratí a jen za použití F5 se opět umístí kam patří,děkuji za slyšení a prosím zaslat šikulům z INNO ;)
 
Ahoj a klidně bych připojil ohledně jezdce (vpravo k pohybu nahoru a dolu) na chatu.Pokud si jej otevřu a chci šeptat někomu ze spodu tak se automaticky vysune z5 nahoru,vím není to tak strašné,ale dokáže to prudit stejně jako výše zmíněná roletka :)
 
Tak se omlouvám,bylo mi zděleno,že tam je možnost uložení a pak se to neuzavírá a tím pádem je problém po této stránce vyřešen :)
Tak jen ta průsvitnost a lepší barva na úkolech,ale to již je prkotina,tak vlákno klidně smazat a děkuji za ochotu :)
 
Nahoru