• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Rosmister

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2164
  • Vytvořeno

DeletedUser2164

Guest
@Audi A3:
nazor beru a z casti souhlasim, neni to nijak extra. Graficky obrazky neni moje silna stranka. Kazdopadne ono se toho vymyslet moc neda*. Kdyby alespon INNO dalo nejaky rendery, obrazky ze hry, ktery nejsou ve hre jen tak k postahovani, tak by se dalo vytvorit neco zajimovejsiho.
*Je pravda, ze az po skonceni souteze jsem nasel neco, co by se dalo pouzit a bylo by to zajimavejsi, ale na to uz je pozde :D Ale ono je porad lepsi udelat neco takovyho, nez si jen tak stahnout obrazek, smazat napis co je na nem, stahnout dalsi obrazky, orezat a nahazet to na sebe.

V podstate jsem vychazel pouze z ty zensky a k te doplnoval: ohnostroj, pozadi, c4d, santy, brushe, smazal orig. cepici → hodil vanocni, zmena barvy trika, uvazanej napis, vylepsil zenskou + par dalsich malickosti


[SPOIL]
n231389224266912297544.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser15056

Guest
Predpokladám, že toto, citujem : "Ale ono je porad lepsi udelat neco takovyho, nez si jen tak stahnout obrazek, smazat napis co je na nem, stahnout dalsi obrazky, orezat a nahazet to na sebe." patrilo mne.Bol by som rád, keby si mi to vysvetlil, ako si to myslel. Ja som nekomentoval a nebudem komentovať nikoho kto tu niečo vytvoril, každý urobil čo vedel.
 

DeletedUser2164

Guest
@Instant water: Nebylo to mysleno ani na tebe ani na nikoho jinyho - konkretne. Byl to priklad a bylo to mysleno obecne. To, ze ctes mezi radky, ozval jsi se zrovna ty a beres si to osobne, za to uz nemuzu. *V6*

Takze jak to vidim, budu muset psat asi popisky a napsat vsechno co pisu do detailu, aby lidi pochopili, co jsem tim chtel rict (tj. psat to jak pro "ehm"). *V13*
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Musim dat za ano audimu .. pravda zadny napad iba efekty ... neviem ale nespoliehal by som sa na iba jednu zlozku ..
 
Nahoru