• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

router nebo switch?

DeletedUser

Guest
K propojení PC s PC ti stačí křížený síťový kabel.
Pokud tam chceš mít i net, tak potřebuješ router.
 

DeletedUser

Guest
20000,- ??? ja mam skoro to same a vyslo me to na 12 tisic ale skladal sem si to sam :::))::
 

DeletedUser

Guest
pokud si chces nekdy koupit mobil s WiFinou, tak si urcite porid router a muzes surfovat i s mobilem "zadara" :hoj:
(za ty prachy by tam mohli davat uz i7 procesor)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokud si chces nekdy koupit mobil s WiFinou, tak si urcite porid router a muzes surfovat i s mobilem "zadara" :hoj:
(za ty prachy by tam mohli davat uz i7 procesor)

To by zase musel být router s wifi...

Jo ta sestava je trošku zvláštní a za ty peníze bych tam čekal třeba i něco, čemu by se dalo zdroj opravdu říkat...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To by zase musel být router s wifi...

a nemaj to uz dneska vsechny ??? (skoro vsechny) :hoj:

EDIT:Mikeš - ale POZOR, všimnul jsem si,že to tvoje Hardware nema WiFinu,což je dost divné v dnešní době a hlavně za ty velké peníze, pokud by jsi chtěl používat to wireless připojení,tak by jsi musel nainstalovat do PC WiFi Hardware ... s momentální konfigurací stačí router bez WiFi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a nemaj to uz dneska vsechny ??? (skoro vsechny) :hoj:

EDIT:Mikeš - ale POZOR, všimnul jsem si,že to tvoje Hardware nema WiFinu,což je dost divné v dnešní době a hlavně za ty velké peníze, pokud by jsi chtěl používat to wireless připojení,tak by jsi musel nainstalovat do PC WiFi Hardware ... s momentální konfigurací stačí router bez WiFi

Ani, náhodou. Pokud vím, že wifi používat nebudu, tak proč za ni platit a přitom ji mít vypnutou?

Co je to za část hardware, které musí podporovat wifi? Pokud máš net přes wifi, tak máš někde venku anténu a router, ale opravdu ethernet šířený přes wifi je to samé jako ethernet pouze po drátu.

Jo a ještě takový menší dotaz... K čemu potřebuješ doma na mobilu net?
 
po dlouhé době oživuji téma ;-))
brácha si chce koupit notebook a tk bych chtěl koupit router který má wifi.
Nevím ale co všecko k tomu potřebuju
Mám bezdrátové připojení,signál letí přes kabel do nějaké krabičky která je napájená elektrikou a z ní vede 2. kabel LAN do PC
 

DeletedUser4620

Guest
A na tej krabičke je napísané LAN a PoE? :)
Stačí ti kúpiť nejaký wifi router, vytiahneš kábel z PC a pichneš ho do routra na WAN rozhranie, kúpiš iný kábel, ktorým pripojíš PC cez LAN rohranie a nastavíš wifi (pokiaľ bude router inteligentný, tak nebude ani treba) a môže sa pripojiť aj brat...
 

DeletedUser4620

Guest
Tá škatuľka sa volá PoE adapter a slúži v podstate len na prívod energie do príjimača signálu (Power over Ethernet)...
A áno - router bude prostredník medzi týmto adaptérom a PC...
 

DeletedUser

Guest
Když už tu je toto téma tek se zeptám taky.Jaký wifi-router byste mi doporučili ?
 
Nahoru