• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Rozhovor s generály I.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Komora95

Člen týmu
Vážení hráči,
abychom Vám trochu přiblížili bitvy na Yukonu i ze zákulisí, tak jsme pro vás připravili rozhovor s generály týmů, které mají tu čest, vést své týmy do dramatických bitev na Yukonu. Proto jsme s nimi připravili rozhovor a vy se nyní můžete exkluzivně dozvědět něco více o těchto lidech.

Ahoj, prvně nám prozraď něco o sobě (pokud to není tajné), kolik ti je let a jak dlouho hraješ The West?

FOPPA (A TEAM):
36 a west hraju 6 let
HIV- (Element): Je mi 23 let a za měsíc a pár dní to bude 8 let, co jsem založil postavu, jejíž klon je teď na Yukonu. Před víc než rokem a půl jsem měl nějaké myšlenky o konci, ale to se úplně nepodařilo.
z3l1 (Zelo tým): Jsem mladý, west jsem začal hrát již na s1, pak mě to přestalo bavit, vrátil jsem se až když byla spuštěná Arizona, na které jsem po krátkém působení také skončil, abych mohl začít na Buffalu. To už bude pár roků zpátky, abych byl přesnější, tak hraji west asi 5-6 roků.


Nyní něco ke sbírání minimálního počtu hráčů. Musel jsi většinu svého budoucího týmu oslovit ty nebo se ti naopak hlásili sami? Odmítl jsi i některé hráče?

FOPPA: Většinu týmu jsem musel oslovit anebo i přes někoho z jiných světů oslovit, jednoho hráče jsem odmítl.
HIV-: Od začátku jsem věděl, že chci hlavně lidi z s1, kteří tam mají dobrou výzbroj, na čemž se snažím intenzivně pracovat alespoň u nás v alianci už od loňského mistrovství. Některé lidi se mi k pořádnému vylepšení pušky povedlo dohnat až díky tomuto turnaji a některým jsem zase třeba dával peníze na vylepšení nebo i pro zjednodušení jsem jim pušky hned prodával, aby si je nemuseli sami shánět. A nesmím samozřejmě zapomenout na přátelé napříč všemi světy, se kterými se myslím poměrně dobře znám a docela by mě mrzelo, kdybych do nich musel střílet. Ale i tací samozřejmě jsou v jiných týmech
Teď si vybavuju jednoho hráče, kterého jsem odmítl, že s ním nechci mít nic společného. Hráčů, který jsem odmítl kvůli malému levelu nebo špatné výbavě bylo víc.
z3l1: To, že se budu ucházet o pozici generála, mě napadlo hned, jak jsem to uviděl na fóru hry. Poté jsem se přihlásil na svůj hlavní svět a 1., co bylo, že mi šeptat lin5 a ptal se mě, jestli do toho půjdu, on že by do toho šel se mnou. Oba se známe jak velíme, tak jsme si řekli, že stavět 2 týmy je hloupost a postavíme jeden. Pak už se to sešlo jedno s druhým, začal jsem hned shánět lidi co znám a vím, že jsou pro mě TOP. Lidi jsem sháněl sám, jediný, kdo si napsal, zda ho vezmu, byla Vochechule z s9. Bohužel nejsem tak populární jako HIV-.
A ano, bohužel jsem musel některé hráče odmítnout, protože jsme zjistili, že najednou máme hráčů víc jak 65. Aspoň, že to ti hráči nevzdali a zkusili štěstí u jiného generála a bojují zde proti nám v A-týmu, který vede generál FOPPA.


A teď už něco přímo k bitvám. Jaké byly cíle tvého týmu před začátkem?

FOPPA: Moje cíle, takže i našeho týmu byly jasné, vyhrát turnaj, ale za všech okolností, jak vznikl turnaj, včetně nevolby generálů, jsem si vše hned rychle uvědomil, kdo tady bude hrát druhé housle.
HIV-: Cílem samozřejmě od počátku bylo vítězství :) Málokdo chce prohrávat.
z3l1: Naše cíle? Poněkud hloupá otázka. :) Poskládali jsme tým, který má hodně velký potenciál. Na bitvách si rozumíme, takže cíl byl jasný - VYHRÁT.
Teď chceme stále vyhrát :) a zavařit Elementu, aby i oni uznali, že nejsou mistři světa, že se s nimi dokážeme utkat v rovnocenném boji!


A jak se je zatím daří plnit? Ovlivnily tvůj tým nečekané výpadky nebo neměly vliv na morálku členů?

FOPPA: Výpadky měly špatnej vliv na můj tým a hlavně na odklady bitev a náš nepříjemný los.
HIV-: Teď máme již jistou účast ve finále, kde se může stát cokoliv. Nevím, zda to bylo výpadkem, ale poslední bitva (8. 11.) měla z naší strany slabší účast v rekrutu. Tak je možné, že byl problém v tom, že se jednalo o datum, se kterým se v původním rozpisu nepočítalo
z3l1: Zatím se to nedá říct, měli jsme jen jednu bitvu proti týmu Element, dopadla sice naší prohrou, ale nepředvedli jsme vůbec špatný výkon.
Zatím je vše otevřené, A-tým je sice složený ze všeho, co zbylo, přesto předvádí dobré bitvy.
Sami jsme se o tom přesvědčili na zahajovací bitvě, kdy jsme s tímto týmem prohráli.
Výpadky nás ovlivnili pouze tím, že jsme přišli zbytečně o prémium, které jsme si buď vzali jako jednodenní prémka (které se nenahrazují!!) nebo koupený, ty naštěstí byly aspoň částečně prodloužený.
Morálka je v Zelo týmu skvělá myslím že se tu sešla docela dobrá parta a je škoda že se to tu pak rozpadne a každý bude hrát už jen na svém světě


Překvapil tě nějaký tým ve složení nebo ve zvolené taktice?

FOPPA: Ve složení ano v taktice ne. Některé hráče jsem předpokládal, že půjdou se mnou, ale startovací pozice v možnosti výběru hráčů nebyla stejná.
HIV-: Musím říci, že zatím mě svou kvalitou překvapuje Zelo tým. V útoku jsme se na vystřílení poměrně nadřeli, tak uvidíme, jak se povede v druhém útoku, obranách a hlavně ve finále :)
z3l1: NE. Mrzí mě jediné, že A-tým neposkládal tým, který chtěl mít. Většina lidí mu utekla do Elementu nebo k nám.


Bitvy jsou už v půlce, jaké má tvůj tým cíle do zbylých bitev?

FOPPA: Sehnat aspoň 50 lidí na zbylé útoky. A určitě se snažit i vyhrát něco ještě.
HIV-: Doufám, že nebudeme mít, zejména ve finále, problémy s docházkou a budeme se moci radovat z vítězství.
z3l1: Uhrát nějaké body a dostat se do finále. A finále už bude hop nebo trop. Stále si myslím, že se dají (Element) porazit!
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru