• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Rozložení věcí

Ahoj
Měla bych jednu připomínku na vylepšení.
Když jsem začala hrát , tak jeden z prvních úkolů byl vylepšit karty. Samozřejmě , že jako úplná začátečnice jsem si pak sehnala sadu a hurá vylepšit. Jenže jak šel čas, získala jsem lepší oblečení a tohle mi zůstalo v šatníku. A samozřejmě až pozdě jsem zjistila, že vylepšenou věc nevydražím.Já si jsem vědoma,že zřejmě v návodu bude , že se sety nerozdělují, ale upřímě , kdo četl celý pravidla :-D
Pak jsem se doslechla, že by bylo možné požádat support o rozdělení. A samozřejmě se pak zas doslechla, že se to nedělá, protože by to nebylo fér. A samozřejmě by nebylo fér , abych si vylepšipa sadu s tou vylevelila a pak ji chtěla rozdělit a dostat z pět i peníze, Ale kdyby byla nějaká možnost, že tak jako jsem si za peníze set spojila, tak ho za peníze zase rozpojila, tak už by mi to nefér nepřišlo.Vždyť u šamana si taky můžu přerozdělit body. Prostě za to zaplatím a tu možnost by mohli mít všichni. Možná už to tady někdo navrhnul, nevím, ale určitě by to stálo za úvahu. Zatím ahoj Reni
 
Ahoj,už na to apeloval dávno a popravdě je to proti lidskému rozumu moci si něco pořídit (vylepšit) a nemoci se toho zbavit (rozložit a prodat)
Nehledě na to,že se v akcích dodávají stále nové sety překonávající ty staré a osobně si myslím,že by to přilákalo (potěšilo) i nové hráče kteří pokud není v dohledu nějaký event se k lepším věcem nedostanou.
 

EREWAN

Člen týmu
Díky, bude posláno v následujícím reportu.

Já teda vážně nechci dělat potíže, ale "bude posláno v následujícím reportu"? Nebyla tady tato žádost řešena už několikrát a i několikrát měla být v reportu poslána již v minulosti?

Nicméně jsem určitě pro, a pokud skutečně někdo bude u Němců tuto změnu hlásit, budu jen rád

EDIT: Viz vlákno například zde https://forum.the-west.cz/index.php?threads/rozebrání-vylepšených-setů.31443/
 

Symphie

Člen týmu
Samozřejmě byl návrh poslán již v minulosti, nicméně některé návrhy posíláme opakovaně. Tudíž jsem to myslela zejména tak, že tento návrh bude opětovně v reportu. Později je sloučím, přesunula jsem to z nesprávného vlákna, kde ho zakladatelka vložila (do sekce WIKI).
 
omlouvám se a děkuju za přesunutí přízpěvku. Uvědomila jsem si hned po odeslání, že jsem to nejspíš dala špatně, ale nevěděla jak to změnit
Já vím, že máte spoustu práce , ale zkušenost mi říká, že pokud chci něčeho dosáhnout, nezbývá než s tím neustále otravovat a připomínat. :-D
 
Nahoru