• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Rozlomená lopata

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9068

Guest
Ahoj,nevím jestli už to tady bylo ,ale nevíte někdo jestli bude na něco potřeba Rozlomená lopata?Já ji totiž omylem prodal ,a teď doufám ,že k ničemu nebude.Díky za odpověď s pozdravem *erik* :klubun:
 

DeletedUser1451

Guest
Ahoj, to teď opravdu nikdo neví, jestli se zlomenou lopatou má INNO ještě nějaké plány. Můžeš jenom doufat, že ne :D .
 

DeletedUser

Guest
No,doufat nemusí :) Stačí si zapamatovat den omylného prodeje a kdyžtak naspat supportu o vrácení do inventáře za trojnásobnou cenu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Raději dodám, že to jde jen u těch věcí, které se jinak nedají znovu získat, aby jste si pak nepsali o vše možné.
 
dovolím si nesouhlasit-prodal jsem charakterovou věc, kterou nelze znovu získat a supportem mi bylo řečeno, že omylem prodané věci se prostě NEVRACEJÍ
 

DeletedUser

Guest
lebo charakterove veci sa daju najst pri praci ... no zlomenu loaptu nevratis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru