• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Rozmanitost

Deleted User - 825207

Guest
Tak odpověď na tuto otázku mně taky zajímá, na wiki o tom není ani slůvko..

@z3l1 / @Symphie
Plánuje se na wiki přidat něco málo o rozmanitosti?
Při max bodech v řemesle a všech návodech/receptech je rozmanitost jediné co určuje tvoji pozici v žebříčku proto by bylo dobré vědět jak to funguje..
 

Symphie

Člen týmu
Já bohužel na wiki nic nepřidám, ale čekám na práva abych mohla upravovat chybějící části. Takže do té doby to má vše na starost @z3l1 a wiki tým.
Co se týče rozmanitosti, tak informace co mám.

Rozmanitost předmětů je součet odmocnin počtu vyrobených produktů. Tudíž příklad:

Pokud jsi vyrobil 100 produktů A a 25 produktů B tak:
Rozmanitost = √100 + √25 = 10 + 5 = 15

Pokud jsi vyrobil 150 produktů A tak:
Rozmanitost = √150 = 12,2

Tím pádem čím více vyrobených různých produktů, tím větší rozmanitost.
 
Já bohužel na wiki nic nepřidám, ale čekám na práva abych mohla upravovat chybějící části. Takže do té doby to má vše na starost @z3l1 a wiki tým.
Co se týče rozmanitosti, tak informace co mám.

Rozmanitost předmětů je součet odmocnin počtu vyrobených produktů. Tudíž příklad:

Pokud jsi vyrobil 100 produktů A a 25 produktů B tak:
Rozmanitost = √100 + √25 = 10 + 5 = 15

Pokud jsi vyrobil 150 produktů A tak:
Rozmanitost = √150 = 12,2

Tím pádem čím více vyrobených různých produktů, tím větší rozmanitost.

Děkuji.
 
Schválně jsem to zkusil, jelikož jsem měl nějaké pochybnosti.

Rozmanitost před výrobou produktů: 341

Právě jsem vyrobil:

33 Sušeného masa - označme si jako A
33 Pikantní žvýkačky - označme si jako B
31 Balíček ochucených žvýkaček - označme si jako C
5 Udíren - označíme si jako D

Dle vzorečku by to mělo být:
√A + √B + √C + √D
√33 + √33 + √31 + √5
5,74 + 5,74 + 5,57 + 2,24


Měl bych dostat 19,29 bodů rozmanitosti, zaokrouhleně 19.

Rozmanitost po výrobě 348, zvýšila se o pouhých 7 bodů.


Nehraje faktor i to, jaké produkty vyrábím, kolik, v jakém časovém intervalu a podobné informace ?
 
Do těch odmocnin si musíš dosadit všechny produkty toho typu, které jsi kdy vyrobil, takže nejen těch 33 kusů sušeného masa, cos vyrobil teď, ale všechny cos kdy vyrobil, čím víc jsi toho vyrobil tím pomaleji potom skáče rozmanitost nahoru...

Aha, to jsem netušil, děkuji za informaci.

Takže žádný výpočet tedy není, protože nemám prakticky šanci zjistit, kolik jsem kdy vyrobil produktů a jakých.
 
Tak to už jste ouplně jinde :D Ještě si počítat rozmanitost,ale jo,jestli se toho dožiji ve zdraví a budu pár let na lv 150 tak snad budu i počítat lelky :D
 
Nahoru