• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ruční kresby pro Vaši tvorbu TW

DeletedUser8082

Guest
Čau,
POkud jsi to kreslil :pěkný to máš ,používal jsi předlohu,pokud ano pošli mi ji pokud ne smekám....
A pokud jsi to nekreslil: odkud to máš?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, až na koně, které jsou autorským dílem kamaráda z práce, půvdem z Běloruska se kterým ve volných chvílích pořádáme v Praze kurzy kreslení a výtvarných prací pro tělesně postižené děti.
Kresby můžete libovolně použít pro nekomerční využití.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To Audi A3:
Ale 3D Max ti šlape moc hezky jak jsem si všiml na tvém webu :-)

To All:
V týdnu přidám zase něco ke stažení, zkusím víc zabrousit do hry a vytvořit něco použitelného pro Avatary a Signatury.
 

DeletedUser8082

Guest
Audi A3:jo no já bych taky ho potřebovala

Mineralito:Moc prosím zkus ženskou...Pokusila bych je ji využít na avatar...
 

DeletedUser

Guest
máš to super až budeš mít chvilku nakresli mi supa:::))::
 

DeletedUser

Guest
He he. Příjmám tedy objednávky. Jedna "ženská" pro NINJA444 a jeden "Supík" pro 7SUPa. V týdnu Vám nějaké spíchnu
 

DeletedUser

Guest
to je dobře evidentně umíš kreslit a né jenom pindat a kritizovat druhé -už se těším na supa -chodím tu sice už jen minimálně ale kvůli Tobě udělám výjimku:klubun:
 

DeletedUser

Guest
A když už jsme u toho alkoholu (téma od Audi A3),tak by se nám všem (skoro) líbila sklenice piva,orosená,s bublinkami a pěnou navrch :)

Určitě bys to svedl,neříkej že ne :)

Jsi šikovnej,jen se tě chci zeptat:Vyhrál jsi s tím nějakou soutěž?
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za poklonu, ale nesem soutěživý typ a hlavně to nechávám těm, co malovat umí. To orosené pivko přidávám na seznam požadovaných :-)
 

DeletedUser

Guest
Hele bratr taky maluje furt něco rije maluje kreslí udělal uměleckou v lysí nad Labem a teď pude na horalku nebo jak se to menuje je to uspěch ?? ;D
 

DeletedUser

Guest
Studijnní úspěch to je bez pochyb. Zda mu to přinese ovoce i v umělecké kariéře, to ukáže až čas.
 
Nahoru