• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ruční kresby pro Vaši tvorbu TW

mooc pěkná práce:-)) noo kdyby si se fáákt nudil....ocenil bych kouzelnika..či šamana..prostě něco v tom duchu:-)) dííky:-)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Všem děkuji za ohlasy. Teď jsme se stěhovali takže fakt nebyl čas, ale hned jak si ho najdu, něco Vám spáchám :-)
 

DeletedUser

Guest
Valím oči, opravdu nádherný!!! Stále obdivuji lidi co umí zpívat a kreslit, tohoto talentu jsem nepobral ani špetku :))) Nemáš to ve větším rozlišení? Klidně by se to hodilo i na plochu :)
 

DeletedUser

Guest
Nechceš se ucházet o post grafika v Innogames? Trošku jim pomoci s avatary, na tyhle současný se nedá dívat.
 

DeletedUser

Guest
Všem děkuji za slova chvály. Včera jsem začal dle Vašich příní novoou sadu 40ti obrázků tak snad to nějak rozumě dotáhnu do konce. Času je však žalostně málo. Pár Avatarů taky zkusím, třeba si vyberete. Myslím si že na post Grafika nemám a ani by mě to asi nebavilo. Mám svou práci rád a zatím mě vždycky uživila. Až to bude nedostačující tak se zkusím přeškolit na grafika :-)
 
Nahoru