• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ

Ahoj,poprosím Mikosansobi aby podala návrh na INNO ohledně odměn za trefu :)

Pokud otevřete v jednom tahu např.1x stejný item tak nedostanete nic,2x stejný tak třebas KÁVU a poštěstí-li se vám trefit 3 stejné tak MÁTOVÝ ČAJ...jistě,ře se odměny můžou obměňovat za posílení zdraví či UPD :)
Věřím,že se tím zatraktivní CIRKUS :D

VIZ: https://clip2net.com/s/49HoNK2 kde bych bral 2 cenu :D

Zároveň požádám aby toto vlákno zůstalo a vkládali se odkazy na co největší šunt z CIRKUSU a nejen z něj :D děkuji Caleb

Případně cenou roku by mohl být vzácný avatar ve stylu
 

Přílohy

  • 7befa-clip-43kb (2).jpg
    7befa-clip-43kb (2).jpg
    42,2 KB · Zobrazení: 71
Naposledy upraveno:

DeletedUser11928

Guest
Zkus to asi přeformulovat, bo to čtu potřetí a pořád nechápu jak lze v jednom tahu "otevřít 2x stejný item"...

Jinak každá snaha je odměňována. Nabízím alespoň piškot, bo z toho stejně nic nebude. Do Německa chodí xy návrhů včetně mnoha cirkusových. Opravdu dostávají mnoho návrhů. Za celou dobu jsem neviděl jediný realizovaný, beztak to tam ani nečtou.
 
Já bych si chtěl vsadit, že tohle nebude včas:

Milí hráči,
společně s událostí Dny mrtvých 2020 poběží bitvy o pevnost s měnou události - květy afrikánu. Přesný rozpis bitev bude dodán před zahájením akce v příslušné sekci na tomto fóru.
Miko
 
Zkus to asi přeformulovat, bo to čtu potřetí a pořád nechápu jak lze v jednom tahu "otevřít 2x stejný item"...

Jinak každá snaha je odměňována. Nabízím alespoň piškot, bo z toho stejně nic nebude. Do Německa chodí xy návrhů včetně mnoha cirkusových. Opravdu dostávají mnoho návrhů. Za celou dobu jsem neviděl jediný realizovaný, beztak to tam ani nečtou.
Až ti vyprchá MDMA tak se koukni na odkazy,jistě že dostaneš jeden item,ale můj návrh je na vylepšení cirkusu a zatraktivnění,tedy v jednom tahu stejné obrázky...něco jako stírací losy :D
 

DeletedUser11928

Guest
Až ti vyprchá MDMA tak se koukni na odkazy,jistě že dostaneš jeden item,ale můj návrh je na vylepšení cirkusu a zatraktivnění,tedy v jednom tahu stejné obrázky...něco jako stírací losy :D
Uz to chapu, postacilo pouze Tve vysvetleni. A ja jen dodam, ze toto realizovano nebude.
 
Nahoru