• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

s6 - Draci z Juarezu a El Niňa

DeletedUser

Guest
Zdravím,
prosím Vás o zaslanie odmeny za splnený projekt Výstavba mesta na svete 6 - skupina Draci z Juarezu a El Niňa :střelec: http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23627

Bud - s6, sob Rudolf
bzn - s6, sob Rudolf
břehíno - s9, sob Rudolf
kůzlátko - s6, sob Rudolf
MARVIN0 - s9, sob Rudolf
McKachna - s9, sob Rudolf
Merkel - s9, sob Rudolf
Mirekl - s9, sob Rudolf
ondromil - s6, sob Rudolf
pezoza - s9, sob Rudolf

Ďakujem v mene všetkých hráčov, rovnako za vyhlásenie tak skvelého projektu, ako aj za získanie toho červenonosáka :good:

kůzlátko,
vedúci najlepšej skupiny na svete :yes:

PS: Ďakujem aj Vám za spoluprácu, milí kolegovia, že ste to nevzdali a po počiatočnej stagnácii projektu ste sa so mnou znovu pustili do boja, ktorý sa nám predsa podarilo zdárne ukončiť. Smekám :hi:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9727

Guest
Já smekám hlavně u Tebe a u adminů -> kontrola tolika reportů je fakt síla. Tak teda díky :)) skvělá práce
 

Deleted User - 31870

Guest
14 dní od zveřejnění, jak se tu psalo. Protože mám však nahlášenou dovolenou z důvodu učení na absolutorium, budete si muset počkat. Budu to hlásit někdy kolem 18. září - takže pokud budete mezitím chtít někam přesunout postavu, nezapomeňte sem nahlásit nový server, kam si budete odměnu přát.
 
18 září se nic nestalo, kdy je další termín, kolega chce emigrovat tak aby věděl jestli soba vůbec dostane.

Trochu mě mrzí, že za tu dřinu co to dalo a za tu hlavně velký dík kůzlátku nakonec toho soba nedostanem ani v řádném termínu :(
 
Nahoru