• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sada Allana vs. Pata

DeletedUser18106

Guest
Ahoj chtěl bych se zeptat jaká je podle vás lepší sada na práce ( Pracovat jako kupec a Vést obchodní kancelář a podobný tohohle rázu :) ) Jestli se teda vyplatí pořizovat Allana nebo Pata- Jsem level 73 a od začátku mířim touhle cestou na atributech :). Tak co myslíte? :) Budu rád za každý rozumný názor :)
 

DeletedUser

Guest
Oblečení Pata Desmonda, Allana zbraně a Jeffersona koně a sedlo. Nakombinovat to jde samozřejmě i jinak, záleží na obsahu inventáře nebo peněženky :)
 

DeletedUser18106

Guest
Určitě díky za radu! :) Začnu takhle, Desmonda není problém pořídít Allana zbraně dobrá akorád s tím koněm Jeffersona tobude těžký protože sem ho nestihl páč jsem si našetřil 48000 rachejtlí na tu poslední stavdu :D Takže od začátku přemýšlím nad Cartwrightovím koněm :) A ještě se zeptám Proč Desmonda u kterýho je 20% šance na štěstí pričemž je u Allana 50%. A potom ty zbraně u Allana je 100 pracovních bodů a u zbraní Pata je 10% šance na štěstí a potom zase charizma a obchodovat. Tak mi prosímtě poraď a něco mi vyvrať nebo mi udělej jasno děkuju za rady! :)
 

DeletedUser18219

Guest
Tak Hancock se patrně upsala, myslela nejspíš sedlo a koně Jesseho Chisholma.

No a oblečení, záleží jak se k tomu stavíš.
1 - výše nálezu
To máš to výše zmíněné sedlo s koněm, zbraně Allana, kalhoty zimní a zbylé oblečení Desmonda. Na vyšších úrovních pak přijde šedý džínový klobouk a poté modrý kavalerie.

2 - štěstí
To je zase třeba oblečení Allana, zbraně Desmonda a sedlo s koněm Cartwrighta

Nepočítal jsem v tom extra předměty žádné jako Deklarace, zbraně za 1.místa v akcích, černý pátek, fotbal.
 
Na každou práci existují dvě sady oblečení: jedna v které tu práci zadáváš (s max. PB) a druhá, ve které tu práci končíš (s max. bonusy nálezu, zisku a pod ..) (a třetí duelová, ve které se seš mezi tím :-) ), ale přiznám se, nejsem si úplně jistej, kam patří to štěstí ...
 

DeletedUser

Guest
:) myslela Jeffersona koně a sedlo. To bych pak i psala, že na kupce Basse a na kancléře Pata :) v kombinaci s fotbalovým dresem :D atd. Proto záleží na obsahu inventáře nebo peněžence :P
 

DeletedUser

Guest
Na každou práci existují dvě sady oblečení: jedna v které tu práci zadáváš (s max. PB) a druhá, ve které tu práci končíš (s max. bonusy nálezu, zisku a pod ..) (a třetí duelová, ve které se seš mezi tím :-) ), ale přiznám se, nejsem si úplně jistej, kam patří to štěstí ...

Pokud jedu kupce, teď tedy spíš kancléře, tak raději být bez města :) takže zadat v PB a dokončit nejlépe ve štěstí.
 
Nahoru