• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Sada poutníka

Ahoj, bylo mi řečeno, že dost částí ze sady poutníka není v obchodech a vskutku jsem je projížděl a nevidím je. Na druhou stranu předměty pro sadu poutnice má snad každé město. Nemělo by to být více vyvážené? Je toto tvrzení pravdivé? Chtěl jsem si původně nastavit pohlaví ženy, ale dal sem určitý level a pak už to nejde, takže sem zaseklej s tím co mám a nic nenadělám.
 
Proto prosazuji do hry zavedení všech existujících pohlaví a možnou změnu, aby k takové nevyváženosti již nedocházelo. Stačilo by si vybrat například genderfluida a člověk by mohl využívat cokoli, dle nálady.
 
Proto prosazuji do hry zavedení všech existujících pohlaví a možnou změnu, aby k takové nevyváženosti již nedocházelo. Stačilo by si vybrat například genderfluida a člověk by mohl využívat cokoli, dle nálady.

Hra ale možnost hrát za bezpohlavního jedince nabízí: greenhorn nemá pohlaví (neplést s obrázkem), ale nemůže nosit nic gendrového - nezávisle na náladě. Možná bys to mohl vypracovat na do nějakého návrhu pro INNO a při použití správných frází typu gendrová zaostalost, diskriminace osob s fluidním pohlavím a podobně bys si s tím mohl i uspět.
 

Komora95

Člen týmu
Ahoj, bylo mi řečeno, že dost částí ze sady poutníka není v obchodech a vskutku jsem je projížděl a nevidím je. Na druhou stranu předměty pro sadu poutnice má snad každé město. Nemělo by to být více vyvážené? Je toto tvrzení pravdivé? Chtěl jsem si původně nastavit pohlaví ženy, ale dal sem určitý level a pak už to nejde, takže sem zaseklej s tím co mám a nic nenadělám.

Vyvážené to může být, ale nemusí. Co se objeví v krejčím/zbrojíři/obchodě je čistě náhodné (resp. vybírá se z různých barev oblečení a pak z některých těchto sadových věcí, takže to není úplně náhodné :D ).
Nicméně narážíš na Klondike, který zatím funguje asi 10 dní a je zde 1 kompletně vystavěné město a dalších cca 10, o kterých by se dalo říct, že jsou aspoň trochu vystavěné. Takže šance, že tam některé z těchto sadových věcí nebudou, je docela velká. Taky smutním, že zatím nejsou v žádném obchodě šaty tanečnice, ale co nadělám. Je to pro všechny stejné. :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru