• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

San Diego

DeletedUser

Guest
Svět: Svet 9
Zakladatelé a radní: Sniegon, aamgdp, Jendal26, nomo

Počet bodů města: více jak 80000 (všechny budovy plně vystavěny)
Poloha: Severozápadní sektor (úplně v rohu), na severovýchodní části sektoru
Počet volných míst: cca. 10 (tj. máme +- 40 obyvatel)

Popis: Naše město leží daleko od středu světa. Toto umístění má své výhody a nevýhody. První předností této polohy je relativní klid od duelantů. Dále pak dost prací kolem, hodně prací je i pro hráče s menším lvl. Také je blízko pevnost, která bohužel není naše (zatím). Jako nevýhody tu máme vzdálenost kvůli obchodům. Pokud nemáte nugety, tak se trošku nachodíte (ale obchodovat se u nás dá docela obstojně).

V našem městě máte kromě budov ve městě i další možnosti svého westového vyžití. Tak za 1) jsme hlavním městěm aliance Unie, tudíž všechny informace se dozvíte jako první. Za 2) Naše město vlastní fórum GlobInzert (původně návrh hráče Mineralito z Buffala, koncept tohoto fóra jsem použil i na S9). GlobInzert je obchodní fórum, takže pokud sem umístíte inzerát, tak budete mít větší šanci něco sehnat nebo prodat. Dále pak naše město nabízí možnost stavění (1 hodina stavby dává cca. 125 zkušeností, aspoň u mě, stavařům to dá určitě víc), pak jednou za čas vyhlašujeme bitvy, volná místa máme vždy, no a v neposlední řadě vám můžeme nabídnout možnost osobního rozvoje, takže jestli chcete někde nabrat zkušenosti nebo se někde uplatnit, tak u nás je dobrá příležitost...

Doplňkové info:

Jak to bývá s hodnostmi? Hodnost dostane každý za zásluhy, záleží, jak moc komunikuje a jestli si o to napíše. Hodnost zakladatele mají jen zakladatelé, což jsem v tuto chvíli jen já....

Co je potřeba pro vstup? Naše město nemá žádné vstupní podmínky, ani není povinné přispívání do kasy nebo výstavba

Mám zájem o vstup do města nebo se chci na něco zeptat, koho mám kontaktovat? Kontaktujte mě, tj. Sniegon, nebo přímo ve hře, na světě 9 kontaktujte hráče se stejným nickem, tedy vyhledejte hráče Sniegon...

Každý je u nás vítán, pokud máte zájem, tak napište! :zásek:

PS: Nevím, jestli jsem napsal všechno, jak má být, kdyžtak mě opravte, děkuji...
 
Nahoru