• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

% sance na produkt

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na Colorádu, mám ještě aktivovaný 50% větší šance získání předmětu z práce a již 10x jsem byl látat ponožky abych dvě získal na opakovatelný úkol a teoreticky i prakticky, když je pravděpodobnost nálezu 100%, tak bych měl mít 10 ponožek, ale já jsem skromný a spokojil bych se pouze s 20% tj 2 ponožky.

Není to jen u tohoto úkolu, že ty procenta jsou tam asi jen pro parádu, protože člověk, který umí počítat ví, že pokud je pravděpodobnost nálezu 100% tak z každé práce si musím tu ponožku odnést.

Chtěl bych tedy nějaké rozumné vysvětlení, proč tam ty procenta jsou, když se hra jimi neřídí.

Děkuji
 

DeletedUser12110

Guest
Procenta uvadi pravdepodobnost nalezu do 30ti minut, na latani ponozek lze zadat ctyrminutovou praci. Logicky tedy ponozku z kazde prace ziskat nemuzes.
 

DeletedUser

Guest
Pokud je to tedy myšleno takto, tak s tím souhlasím, ale v tom případě je nemožné jí najít, neboť energie stačí pouze na 4 zadání a pak musím jít spát na 8 hodin. To znamená, že jsem odpracoval 16 minut a po osmi hodinovém spánku se mi to kvůli přerušení tedy počítá znovu nebo to pokračuje? Pokud by se to spánkem přerušilo, pak je logické, že pokud bych si nugetami nedoplňoval energii je nemožné úkol splnit. Ae je možné, že to patně chápu a omlouvám se, ale nikde jsem nenašel podrobnější vysvětlení tohoto jevu.

Děkuji
 

DeletedUser13514

Guest
možnosti nálezu se ti nesčítají. Prostě pořád to je určité procento, ať pracuješ hodinu, nebo deset hodin v kuse. Je to jen o štěstí, buď se trefíš do procenta a padne, a nebo se netrefíš.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za rady. :)

Asi můžete přesunout do archivu nebo smazat, stejně mám pocit, že jsem to napsal do jiného tématu než jsem měl. Díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru