• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Opraveno SBÍRKY +

Ahoj,
pochvaloval jsem si osvětlení na SBÍRKÁCH,že splněné jsou světlejší a na dosbírání tmavší...nicméně jsem narazil náhodně na světlou kde není označená jedna položka avšak je ve světlé sekci,tedy jako sesbíraná a tak nevím zda je hotova


A abych nehledal o což jsem se pokusil a zatím nezaznamenal ani reakci či nápravu...S9 + HUDSON zlobí v načítání.Respektive,když jsem na servru nejde nic otevřít,nejde nic zadat a musím na F5 (někdy ii opakovaně) ,stane se i že mi po otevření mapy,inventáře apod zůstane na obrazovce jen černý obrys.
F5 to dá do pořádku,ale je to otravné a další servry mi jedou normálně.
děkuji Caleb
 
jestli myslíš ten modrej poutnickej klobouk, tak ten není ve "světlý sekci" ne ? :D minimálně to teda nevypadá jako světlý :D
 
Naposledy upraveno:
V dnešním updatu na betě je toto:
Collector cards not hidden

Stamps and Colourful gift collector cards were visible even before finding them.


Jako bug-fix

Tak třeba to tvůj problém vyřeší (zhruba za týden i tady)
 
Nahoru