• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

SBĚRATELSKÉ OBRÁZKY

Ahoj,chtěl bych poradit,respektive jak to je s kartami a obrázky
Tak třebas na Hudsonu mi to ukazuje 6 splněných ze 34
"Nasbírej všechna semena" jsou semena vyobrazena,ale není splněno.
Nebylo by od věci to zprovoznit tak aby to člověk eventuelně měl chuť dosbírat
 
Ahoj Calebe. Chtěl bych ti oznámit, že tvoje vlákno je fakt, ale fakt špatný. Níže uvádím důvody:
1) Musel jsem si to přečíst asi 3x, abych vůbec pochopil, v čem je "problém".
2) Tzv. "problém(y)" vlastně není, resp. je jen u tebe :), ostatně jak je tady již zvykem.
3) Abych se dostal k nějaké "odpovědi" - lebky tam máš, stejně jako každý, jen je potřeba umět číst a sledovat s porozuměním.
4) Jak je to s těma "semenama" jsem tu psal v jiným vlákně, z čehož plyne rada: nejdřív si přečti to, co se tu před pár dny řešilo. Mám takový pocit, že si tu s Bullem jen vylíváte srdíčko (vztek) bez potřeby jakýkoliv zpětný vazby. Chodíš sem každý den, takže určitě nebude problém sledovat těch pár příspěvků a vláken, co se tu jednou za uherák objeví :).
5) Tento bod plyne z předchozího - Pokud člověk nechce slyšet odpovědi, proč se vlastně ptá?
6) Proč se nezeptáš na takovýhle banální věci rovnou na saloně?
7) Mít chybu v názvu vlákna je fakt ...donebevolající, pokud se v "ONBRÁZCÍCH" ovšem neukrývá nějaký mnou nerozluštěný skrytý význam.
 
Ahoj, sběratelské karty jsou jednoduché na pochopení.
Obrázky jsou sběratelské karty získatelné otevíráním balíčků s kartami.
Karty mají % šanci, že padnou z balíčku.
Buď je to 29,41% na první 3 a 2 zbylé mají 5,88%. (řemeslo a karty z dobrodružství)
Nebo je to 20% na všechny. (akce/eventy/barevné karty z řemesla)
Na zkompletování sbírky obrázku potřebuješ 5 odlišných karet.
Ve hře je momentálně 34 úspěchů s nimi spojenými.
Většina karet je z řemesla, což je 21 úspěchů.
Zbylé karty jsou 11 z akcí, 2 z cirkusu a poslední z dobrodružtví.
Řemeslné karty lze vyrobit nebo získat od jiných hráčů přes trh.
Karty z akcí lze nasbírat pouze v omezený čas, kdy běží akce/event.
(nebo koupit z trhu pokud jsou dražitelné)
Tarotové/cirkusové karty lze získat jenom když je cirkus.
Karty z dobrodružství lze koupit v shopu za veterán body.
Úspěch se splní pouze tehdy, když máš nasbíráno 5/5 karet.

Jinak je to funkčí jenom musí člověk vědět jak to funguje.
Snad to jako odpověď stačí.
 
Ahoj Calebe. Chtěl bych ti oznámit, že tvoje vlákno je fakt, ale fakt špatný. Níže uvádím důvody:
1) Musel jsem si to přečíst asi 3x, abych vůbec pochopil, v čem je "problém".
2) Tzv. "problém(y)" vlastně není, resp. je jen u tebe :), ostatně jak je tady již zvykem.
3) Abych se dostal k nějaké "odpovědi" - lebky tam máš, stejně jako každý, jen je potřeba umět číst a sledovat s porozuměním.
4) Jak je to s těma "semenama" jsem tu psal v jiným vlákně, z čehož plyne rada: nejdřív si přečti to, co se tu před pár dny řešilo. Mám takový pocit, že si tu s Bullem jen vylíváte srdíčko (vztek) bez potřeby jakýkoliv zpětný vazby. Chodíš sem každý den, takže určitě nebude problém sledovat těch pár příspěvků a vláken, co se tu jednou za uherák objeví :).
5) Tento bod plyne z předchozího - Pokud člověk nechce slyšet odpovědi, proč se vlastně ptá?
6) Proč se nezeptáš na takovýhle banální věci rovnou na saloně?
7) Mít chybu v názvu vlákna je fakt ...donebevolající, pokud se v "ONBRÁZCÍCH" ovšem neukrývá nějaký mnou nerozluštěný skrytý význam.
Drahý cescu,
nejsem tak zdatný pisatel jako jiní a opravdu se snažím hledat související vlákno,bohužel nenašel.
1)no možná to šlo popsat jinak,ale pokud jsi to nepobral nahned je to tvůj problém a pokud by to bylo natolik nesrozumitelné,jistě by mne z teamu někdo upozornil.
2)nevím co myslíš,že jsou u mne problémy.Už z toho děláš stejný divadlo jako je dobro,asi jak toto tak forum bude jen pro zasvěcené a jiní ať drží hubu :(
3)Ano lebky tam mám a také jsem to upravil (vymazal),když jsem to psal tak proto,že tam nebyly a až po F5 se tam objevili,tzn.že někde je chyba,nebudu přeci aktualizovat při každém kroku na hře.Nehledě na to,že pokud si otevřu sběratelské karty,mám to celé zatemněné a musím znova kliknout aby se hotové zesvětlili a to mi nepřijde zase tak normální
4)Ano,omlouvám se že jsem "semena" opět zmínil,ale ač jsi to psal tak neznám odpověď jaká respektive zda a kdy bude náprava.
Nechodím sem každý den,to se velice mýlíš a opakuji se pokud mé příspěvky jsou tak zlé,pak to chci slyšet od teamu a ne od tebe.
Když už sem zajdu,kouknu co je nového a opravdu si nemyslím,že se k něčemu tak vehementně vyjadřuji,aby tě to pobuřovalo.Myslím,že je více hráčů co zde píšou absolutní nesmysly a bludy a nekomentuješ to!!!
Howhg
 
Ahoj, tohle jsem opravil :)
Pokud to byl záměr od Caleba tak to hodím zpatky.
z3l1
Děkuji a vím že v názvu byla chyba,mám velké ruce a malé klávesy :D Pokud by to šlo opravil bych chybu sám a tak ještě jednou děkuji

Ahoj, sběratelské karty jsou jednoduché na pochopení.
Obrázky jsou sběratelské karty získatelné otevíráním balíčků s kartami.
Karty mají % šanci, že padnou z balíčku.
Buď je to 29,41% na první 3 a 2 zbylé mají 5,88%. (řemeslo a karty z dobrodružství)
Nebo je to 20% na všechny. (akce/eventy/barevné karty z řemesla)
Na zkompletování sbírky obrázku potřebuješ 5 odlišných karet.
Ve hře je momentálně 34 úspěchů s nimi spojenými.
Většina karet je z řemesla, což je 21 úspěchů.
Zbylé karty jsou 11 z akcí, 2 z cirkusu a poslední z dobrodružtví.
Řemeslné karty lze vyrobit nebo získat od jiných hráčů přes trh.
Karty z akcí lze nasbírat pouze v omezený čas, kdy běží akce/event.
(nebo koupit z trhu pokud jsou dražitelné)
Tarotové/cirkusové karty lze získat jenom když je cirkus.
Karty z dobrodružství lze koupit v shopu za veterán body.
Úspěch se splní pouze tehdy, když máš nasbíráno 5/5 karet.

Jinak je to funkčí jenom musí člověk vědět jak to funguje.
Snad to jako odpověď stačí.
Skvělé vysvětlení a děkuji
 
2)nevím co myslíš,že jsou u mne problémy.Už z toho děláš stejný divadlo jako je dobro,

No jo, tak jsem ten nejzlejší na světě, co se dá dělat :( .

2)asi jak toto tak forum bude jen pro zasvěcené a jiní ať drží hubu :(

To neni pravda vůbec :D. Jen nerad čtu věci x-krát dokola, který se tu řešily týden zpět, a hlavně jsem získal za tu dobu pocit, že ty odpovědi ve vašem případě (+ Bull) stejně nepadaji na úrodnou půdu, protože je nechcete slyšet. Vy totiž vlastně nehledáte odpovědi, jen si stěžujete na věci, který ani nejsou tak, jak popisujete, to je ten hlavní problém, co tu řeším :D. Hraješ tu hru x let, na fórum chodíš pravidelně, takže už vím, kudy běží zajíc :). Na nováčka, který se tu objevil poprvý, bych takhle nikdy nereagoval.

4)Ano,omlouvám se že jsem "semena" opět zmínil,ale ač jsi to psal tak neznám odpověď jaká respektive zda a kdy bude náprava.

toto vlákno milý Calebe. Toto vlákno, kde jsi, již tradičně, přispíval svými příspěvky i ty :). Btw "náprava"... A jsme právě u toho, co jsem psal výše. Ono tam totiž neni nic špatně, jakási "náprava" může spočívat maximálně tak v tom, aby se všechny karty sjednotily. Tedy aby všude byly pouze otazníky, nikoliv zobrazeny přímo dané obrázky (a to se také řešilo ve zmíněném vlákně).
 
Naposledy upraveno:
To já vůbec nerozporuju ale :D. Jen se snažím (při mnohonásobném opakování již důrazněji) naznačit, že by to chtělo se nad problémy a principy nejdřív trochu zamyslet a až potom jednat. Jak se říká, dvakrát měř, jednou řež :).
 
Nahoru