• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Sběratelské klikačky - vylepšení sad - Diskuze/Nápad

Ahoj, chtěl jsem to napsat spíš někam do diskuzí, ale nenašel jsem pro to nějaké jiné vhodné vlákno. Tohle je spíš taková otázka...

Proč nemůžou z klikaček padat i nějaké novější sady? Proč jsou staré věci tak moc k ničemu? Nemohl by alespoň proběhnout nějaký update starých sad? Aby třeba byla jízda a oblečení zvlášť? Aby staty byly k něčemu? Aby se to dalo nosit nezávisle na lvl aspoň? Aby bylo možné tyto itemy vylepšovat?

Případně je něco takového v plánu?
 
Já si myslím, že staré sady zůstanou, tak jak to je. Kdyby je měl být update, tak by byla lepší jak většina věcí z roku 2020 a ještě k tomu zdarma. Nebylo by od věci třeba měnit truhly z daného roku za nějaké UPD nebo věci za energii, třeba u Anguse. To by se potom nebylo tak strašné.
 
Ahoj Tá energetická truhla je super nápad. Nejaká jednoduhšia výmena u angusa. Mám dva nápoje a treba 10. Myslím ,že z cirkusu mi tak skoro nepadnú. a v hernej udalosti by mohla byť truhla za 25. a celkovo zbrane by tiež mohli padať častejšie. Z tých udalostí nemám žiadne zbrane to by som sa musela extra zamerať na 800. Tie zbrane sú skoro nedostupné. A keď hráči ich predávajú draho alebo už majú dohodnutého kupca. ďakujem
 
Nahoru