• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Sběratelský set

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
jak sa dá získat sběratelský set? nebo ja bych spis chtel sberatelsky revolver a sberatelskou pusku
 

DeletedUser

Guest
nazbiras vsechny zbrane ve hre jak na duely tak na pevnosti a dostanes ty zberatelske za splneni
to same je to s cepkama botama atd
 

DeletedUser

Guest
Počítají se do toho charakterové zbraně ? Bič atd ?
 

DeletedUser11033

Guest
A proc se tomu řika set, kdyz to nepridava zadny bonus tak jako klasicky set???
 

DeletedUser

Guest
V budoucnu bude mít kompletní set nesmírnou cenu...už teď jsou předměty cenné, ale až budou dohromady dávat další bonusy budou ještě cennější...
 

DeletedUser

Guest
a ten velbloud co je v tom setu ten se dá taky tak získat? to znamena ze musim ziskat pstrose, slona, zlateho osla, raketovou zelvu a to vsechno ostatni? myslim toto vse
PS: jeste se chci zeptat, jak se mě objeví úkoly pravý majitel? a pravý majitel IV.?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ne, nemusíš musíš získat: oslík (obchod, nález), poník (obchod, nález), mustang (obchod, nález), apallosa (obchod, nález), pinto (obchod, nález), quater horse (obchod, nález), volský potah (úkolová řada:jako by tu byl cítit poklad-http://wiki.the-west.cz/wiki/Cesta_do_nezn%C3%A1ma), mladý hřebec (úkolová řada: vzhůru do nového dobrodružství-http://wiki.the-west.cz/wiki/Vzh%C5%AFru_do_nov%C3%A9ho_dobrodru%C5%BEstv%C3%AD), rudolf (???), vánoční sáňky (z loňska z kalendáře, nebo se 10krát pomodlit naa vánoce), zlatý oslík (úspěch: král veteše-vydělej si 1000000:10:, prodejem u cestujcího kupce), pštros (????) *V15*
Snad pomůže *V7*
 
Tady se mrkni co je třeba mít aby jsi dostal velblouda...

35kn6oo.jpg
 

DeletedUser9733

Guest
Jak ale získat volský potah, když už jsem úkol splnil dávno a potah prostě nemám...asi mám smůlu, co?
 
Ten volský potah, je v té serii zaznamenaný, alespon já ho mám... mrkni se k sobě do úspěchů, uvidíš jestli tam je označený jako vlastněný...
 

DeletedUser9733

Guest
Pokud vlastněný znamená, že je v černém rámečku, tak to tak mám :)
 

DeletedUser

Guest
Mna by zaujímalo ako získam toho soba...nikde som to nenašiel :(
 

DeletedUser

Guest
nie,za to sú sane.Aspon podla popisu úlohy vianoce.Skor či nebude za to vianočné modlenie ked už sane máš...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru