• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sbohem

Po necelých třech letech jsem se rozhodl s touto hrou skončit. Od začátku se mi hra líbila ze dvou důvodů - komunikace s ostatními hráči a bitvy o pevnost. Nějaký expení mě nikdy moc nezajímalo a tím pádem je mi vcelku fuk, že někdo používá boty a podvádí.
Poslední rok se staly dvě zásadní věci.
Zaprvé, bitvy jsou od "rebalancu" respektive příchodu hadrů Cortiny úplně k ničemu a proto ani na nejnovějším světě nechodí na útok dost lidí aby se naplnila malá pevnost jednou týdně. Doufal jsem, že s novým eventem se něco změní, ale už jsou za námi 3 eventy a nic, takže k tomu nejspíš nedojde ani v dalších měsících.

Druhá věci spočívá v přístupu moderátorů a zabezpečení hry. Jak jsem řekl, je mi jedno, že někteří používají skripty, protože jsem nikdy neměl potřebu být první v expícím žebříčku, nebo mít nejvíc $. Co mi ale vadí, že si může někdo vytvořit 500 účtů za hodinu a spamovat všechny hráče. Ano, můžu tyto lidi ignorovat, ano nemusím chat řešit, ale jak jsem již psal, ostatní hráči jsou jeden z hlavních důvodů, proč tuto hru hraju. Pokud není vedení hry schopné zamezit tomuto trendu, tak já nejsem ochotný dál za hru platit. Každý stupidní eshop, každá hra, kterou znám, všechny online služby atd. vyžadují ověření emailu, zde, i když je to již rok řešený problém to stále nebylo implementováno. Momentálně je na Klondike 90 účtů, které nezískaly ani jednu zkušenost, každý den, kdy se nějakej blb rozhodne jich vznikne nových 50 a nových 50 jich CZ team maže.
Za třetí mi vadí přístup CZ teamu. Překlady jsou naprosto tragické, i pokud na chyby upozorním, nedojde k jejich opravě (i přes to, že mi jejich autorka tyto opravy lajkuje). Z posledních 5 smazaných příspěvků jsem k žádnému nedostal odůvodnění i přes to, že jsem na to napsal 5 ticketů a pokaždé se dozvěděl, že ten, kdo mi to smazal byl poučen. Chápu, že to většina dělá ve volném čase, ale když už něco děláte, dělejte to aspoň pořádně.

Ocenil bych, kdybyste mi to tu nemazali a pokud dojde k diskuzi, tak prosím konstruktivní a slušné.
Díky a sbohem.
 

Zdar, nechceš mi prosím ještě na I zaskočit navyrábět věci do zásoby? :D Je to tam dost nesehnatelný rázem... :D
 
Něco na odlehčení. Věřím, že se to moudrých lidí nikterak nedotkne, neboť jak jsem zmiňoval, humor je kořením.
gn6hd9t0rrs71.png
 
Souhlasím ve všem s polkoi a jen dodám,že hraji od stejné firmy ještě jednu hru a ohledně FORA a moderátorů nebe a dudy :(
Každej měsíc soutěž,speciální soutěže a ne za nějakej "preclík",ale za herní měnu a néé 10,ale 100...500....1000 a více dle soutěže.
Místní tisk kde se každý měsíc objeví vše co se udělalo,co bude atd.
2 x týdně cca 5 denní akce kde získáte jak měnu tak body a věci potřebné do hraní.
Tady chcípl pes :(
 
Ja ja,nicht šprechen ;) Ještě mám v zásobě "pšide den kdy nemecka okovana kecka próde celu evropu" a hned mi to vyloudilo prima vzpomínku a jaré mládí kdy jsem dělal v Jizerkách,představte si zasněženo,před branou garáže stojí kuchař v pepitech a triku,kolem jdou němci a na něco se ptají a odpověď zněla.. " nicht schießen" proč koukali jak na magora mi došlo asi po 5 minutách :D

A hlavně to není řešení někam chodit ;)
Tady je partička co nám pomáhá a to je k nezaplacení :D
 
Nahoru