• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Scripty - ANKETA a volná diskuze

Kdyby vybrané scripty byly legální, tak:

  • Uvažoval bych o jejich uživání

    Hlasy: 24 88,9%
  • Neuvažoval bych o jejich uživání

    Hlasy: 2 7,4%
  • West nehraji

    Hlasy: 1 3,7%

  • Celkový počet hlasujících
    27
jak moc složité může být implementování těch nejběžnějších a nejpoužívanějších skriptů do hry? tím by se problém vyřešil a hra by se stala opět hratelnou nebo minimálně by to usnadnilo spousta věcí, i bych pochopil nějaké nové funkce za ngty (nemám tím teda na mysli nějaký podvodný co klikaj práce za tebe)

odpověď je jednoduchá, jako u všech ostatních návrhů a nápadů, devs nepřidaj nic prostě, mimo nových sad ze kterých se sypou eura, nicméně je to škoda
 
Diky za vytvoreni pokracovani meho vlakna. Ocekavam vsak, ze brzy budes muset vytvorit pokracovani tohoto pokracovani, bo je ted v mode strkat hlavu do pisku namisto reseni problemu, na ktere hraci upozornuji.
Ono je tezky neco resit, kdyz vlastne ani nevis, jak vypada prihlasovaci stranka hry..
 
Diky za vytvoreni pokracovani meho vlakna. Ocekavam vsak, ze brzy budes muset vytvorit pokracovani tohoto pokracovani, bo je ted v mode strkat hlavu do pisku namisto reseni problemu, na ktere hraci upozornuji.
Ono je tezky neco resit, kdyz vlastne ani nevis, jak vypada prihlasovaci stranka hry..

Pokud si dobře přečteš celou anketu, tak jsem ji tvořil i s ohledem na zmiňovanou osobu.
 
Naposledy upraveno:
Protože původní vlákno je uzavřeno, zeptám se tady.

Symphie napsala:
První důvod je ten, že obsahuje některé zakázané scripty - např duel Warner.
Zadruhé skrz pravidla nepovolujeme používání jakýkoliv scriptů, proto nebude zveřejňen žádný seznam.

Jaký je prosím rozdíl mezi zakázaným a nepovoleným skriptem?

Jak může být odpovědí na žádost o změnu pravidla: "pravidlo změněno nebude, protože existuje" ?
Přeci pokud je žádost "Prosím, povolte některé skripty" nemůže být odpověď "skripty nepovolíme, protože jsou zakázané"
V tom případě rovnou můžete celou sekci návrhů zrušit. Na každý návrh se dá odpovědět "nebudeme dělat změny, protože je to tak, jak to je teď"
Tuto odpověď považuji ze strany INNO Games jako naprostou ignoranci relativně rozumného návrhu.
 

Symphie

Člen týmu
Pokud vím, Abe předložil seznam scriptů, který chtěl posoudit a předat ke schválení. nikoliv požadavek na změnu pravidel. Miko tedy tento seznam i s textem přeložila a předala do centrály i s odkazem na daný návrh. Podle nových a platných pravidel jsou prostě scripty zakázány, ačkoliv s tím i já samotná nesouhlasím. A pokud jsou scripty zakázány, je logické, že nebudou schváleny žádné a z tohoto důvodu byl zamítnut celý rozsáhlý seznam. Já sama jsem před změnou pravidel vypracovala podrobný seznam, který jsem chtěla zveřejnit. Bohužel. Já tuto problematiku nijak neovlivním, maximálně tak, že se budou pravidelně posílat od hráčů žádosti na změnu pravidel, ale i přesto si myslím, že této žádosti nebude vyhověno. Možná časem, kdo ví. A naposledy píšu, že to nebyla moje odpověď na danou problematiku, ale přímé vyjádření Inno na daný návrh. Vše potřebné jsem vám již sdělila, veškeré scripty jsou prostě momentálně zakázány, ať se nám to líbí, či ne.
 
Díky za obsáhlejší odpověď. Bylo by prosím možné od INNA zjistit, proč vůbec rozlišují skripty "zakázané" a "nepovolené" ?
Protože mi z toho tak nějak vyplívá, že existují skripty dvojího typu:
  • Ty co byly zakázané vždy a jejichž používání se nějakým způsobem trestá, pokud nějak dojde k jejich odhalení.
  • Ty, jež bylo dříve možné používat, které sice momentálně nejsou povoleny, ale nijak se to netrestá, protože je bez nich hra dost špatná.
Já bych vlastně pochopil odpověď typu "skripty jsou zakázány a jejich povolení neplánujeme" (ideálně teda s nějakým důvodem).
Ale vážně nerozumím tomu, proč je potřeba rozdělovat skripty na zakázané a zakázané ještě víc.
 
Tak jsem se po letech rozhodla, že se vrátím na The West (hrála jsem kdysi dávno na Coloradu a Dakotě) a ke svému úžasu jsem zjistila, že je zakázaný InnoGames Toolbar, který býval skvělým doplňkem ke hře. Nedělal nic špatného, jen počítal oblečení, práce... Takže pro mě osobně The West skončil. Škoda, že Inno tuhle hru přivedlo tam, kde je. Na Klondiku hraje 1000 lidí... A bývala to tak skvělá hra.
 
Nahoru