• V úterý 30.6. proběhne aktualizace na verzi 2.128. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Scripty - diskuze

Ahoj, díky za odpověď, ale na aktualizace jsem se dívala hned při přidání vajíček do hry, měla jsem nastaveno automaticky, to ale nefungovalo. Musí se nainstalovat znovu, takže už mám. :)
 

MindTheGap

Guest
Nemáte někdo script na otevírání batohů z Obchodní kanceláře? Po jednom to jde pomalu, když se to musí odklikat...
 

MindTheGap

Guest
Přesně, batohy prodat nejdou...a otvírat je je pěkná otrava...
 
Kdy se mění zlatá a stříbrná práce??? Já měl zato že v noci někdy mezi jednou a druhou hodinou. Ale teď jsem zadal na Dakotě práci mýtit les, která byla zlatá, na jednu hodinu, pak jsem přišel domů a teď už ta práce zlatá není. Jakto???
 

Hancock

Guest
Stříbrné po druhé ráno v zimní čas, v letním čase ve tři ráno. Zlaté se mění, když se po deseti pracích vyklikají.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Hancock

Guest
Úplně na začátku, co zavedli bonusové práce to bylo trochu jinak, ale po update to změnili na to zadat 10x kýmkoliv v jakémkoliv čase.
 
podle mě se zlatá může objevit i jindy než v noci. stalo se mi, že jsem zadal práci bez bonusu, jednu hodinu jsem odpracoval ještě standartně, ale druhá hodina už byla se zlatým bonusem. a určitě to nebylo mezi druhou nebo třetí hodinou v noci :)
 
Ahoj, Co je script Kick-o-matic, zjistil jsem že ho mám naistalovaný, ale nemlžu přijít na co je, jestli je povolený a proč jsem ho instaloval....