• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Scripty - diskuze

Pawn

Člen týmu
KLIKNI .. tady ji máš, nicméně musíš mít nainstalovaný doplnky , Na Firefoxu - Greasemonkey a na Chrome - Tampermonkey abys rozběhal tohle :) .. má to o dost víc funkcí než jen barevnej chat... :)
 

DeletedUser

Guest
Já teda používám chrome a Tampermonkey nainstalovaný mít nemusím.
 

DeletedUser5767

Guest
Tampermonkey nemám ani ja... Niektoré staršie scripty, ktoré boli napísané špeciálne pre Firefox (a používajú isté objekty definované GreaseMonkey rozšírením) by v Chrome bez toho nešli, avšak v ClothCalc nič také nemáme a bol projektovaný tak, aby išiel všade, kde sa používateľské scripty vôbec pustiť dá. Jediné, čo ma napadá, je, že by to mohlo nejak uľahčovať inštaláciu, avšak ak to človek robí podľa tohto návodu, nemal by byť problém.
 

Pawn

Člen týmu
No já se hádat nebudu :) Já to zkoušel podle návodu a nešlo mi to bez tampera, tak píšu svojí zkušenost, takže nemá smysl se o něčem dohadovat, ano může to jít i bez toho nevyvracím, když ne tamper to jistí jako v mojim případě. :)
 

DeletedUser5767

Guest
Určite sa nijak nehádam :), avšak ako spoluvývojára ma to prirodzene zaujíma - mali by sme vedieť o všetkých problémoch, ktoré pri používaní nášho scriptu môžu nastať a o tomto počujem prvýkrát... Mohol by si napríklad ten Tampermonkey skúsiť vypnúť (dá sa to normálne vypnúť i bez odinštalovania) a otestovať funkciu scriptu bez neho? Ak by šiel a chcelo sa ti, mohol by si skúsiť náš script znova nainštalovať, znovu bez toho rozšírenia? Ak by niečo nešlo, tak mi (napríklad v PM) daj vedieť detaily. Diky
 

DeletedUser

Guest
Nevíte, proč mi na chromu běžej jenom nějaký scripty?
Např. vypočítávání poplatků v bance mi jde, ale zobrazení všech prací ne...
 

DeletedUser15955

Guest
Mě to jede bez problémů :-( jenom jestli máš nejnovější verzi - na chromu je dycky potřeba smazat všechny předchozí soubory a pak vše znovu stáhnout a nainstalovat, když jsem to neudělala a zrušila stahování scriptu, tak mi občas taky některé věci nejely. A pak ještě jestli máš importovanej inventář.
 

DeletedUser

Guest
No už jsem odzkoušel asi 5 různejch scriptů a až šestej pomohl :)
Největší problém byl ten, že se mi nezobrazovaly nový práce a tak jsem nemohl třeba vykrádat hroby, aniž bych ten script měl, ale teď už to jede bez problémů
 

DeletedUser8082

Guest
Když hráč použije script,který mu ukáže zlaté a stříbrné práce,porušuje pravidla,když se update nahrát ve hře mi něco podobného vyskočilo,ale nejsem si jistá..
?
 
ninja, je zakázaný script na vyhledávání zlatých a stříbrných prací. script od tw-db je v pořádku, protože pouze shromažďuje informace nalezné hráči "ručně".
 

DeletedUser

Guest
Prozatím je doporučení tento script NEPOUŽÍVAT. Vyhnete se tím nepříjemnostem.
 

DeletedUser3338

Guest
Myslím, že zlatá střední cesta bude ta správná. Script mám aktivovaný, ale v nastavení mám deaktivovanou možnost na vyhledávání bonusových prací.
 

DeletedUser

Guest
Prozatím je doporučení tento script NEPOUŽÍVAT. Vyhnete se tím nepříjemnostem.
A čím jménem vzniklo toto doporučení? Našimi moderátory, supportem, či je od Inna?
Abedy se vyjádřil, že skript po konzultaci upravili do tolerované podoby, na net a beta fóru jsem neviděl jedinou informaci, že by aktuální skript byl proti pravidlům.
Proto nechápu smazání mého předešlého příspěvku.
 

DeletedUser9371

Guest
To se tady psalo, je to od INNA, oni si to hlídají sami (pravidlo porušení), stejně tak jako třeba převod USD mezi hráči (Dakota banka). To zase, aby se zamezilo multiúčtům. :)
 

DeletedUser9371

Guest
I ten Twb ? Který nehledá, jen označuje už nalezené ? :)
Na to jsem se ptal v předchozím příspěvku, oba myslíme to stejné, Ty věčný skeptiku a hrdino světa Dakota. Škoda, že nejsi uvedený v síni slávy. No a jestli ano ? Škoda, že jsem nebyl v čele průvodu s ovačním mávátkem. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2682

Guest
Kdysi jsem měla script, který ukazoval i sady oblečení po pravé straně v inventáři.

Je ještě nějaký ? Nebo něco podobného ?
 

DeletedUser

Guest
Ten script byl tw-pro, který je už dlouho nefunkční. Pravděpodobně žádný skript, co ukazuje co chceš nefunguje.
Nevím jestli používáš tw-db script, tam si myslím můžeš uložit i svoji sadu oblečení a pak ji zobrazit.
 

DeletedUser2682

Guest
Tw-db mám , no škoda, ty sady ..myslím indián atd.Byl to pěknej scriptík :-)
 
Nahoru