• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Scripty - diskuze

DeletedUser16969

Guest
šlo by udělat script na vyhledávání v profilech ve hře? v těch co si sami lidi píšou..
třeba když někdo shání lacláče bořka stavitele tak by mu to našlo všechny co mají napsaný v profilu lacláče bořka stavitele
 

DeletedUser13789

Guest
šlo by udělat script na vyhledávání v profilech ve hře? v těch co si sami lidi píšou..
třeba když někdo shání lacláče bořka stavitele tak by mu to našlo všechny co mají napsaný v profilu lacláče bořka stavitele

Podle mě to není možné.
Ve scriptech a jejich tvorbě se vůbec nevyznám. Ale support nemá nástroje na to, aby mohl v profilech například vyhledávat urážky, sprostá slova, atd...
Všechny trestné body, vymazání profilů, bany a podobné tresty jsou udělovány na základě nahlášení nevhodného profilu jiným hráčem.
 

Pawn

Člen týmu
Podle mého je to i naprostá zbytečnost.. co znam, moc lidí si na profil věci co prodá nevypisuje.. takže by to vyšlo víceméně na prázdno tak i tak...
 

DeletedUser9371

Guest
Pro mě to je taky zbytečné. Na profil si dám text. Kdo to dnes čte ? Maximálně je to dobré, něco jako veřejný záznamník. Když někomu něco prodám, seznam produktů, zbraní, oblečení ? A on mě o to ošulí ?
Stejně to zpět nedostanu. Hráče si mohu najít v žebříčku, když mám zájem sledovat jejich profily, texty a občas i tupé, urážlivé a nepravdivé informace o druhých hráčích, když psychicky neunesou nezdar či prohru.
:)
 
Podle mě to není možné.
Ve scriptech a jejich tvorbě se vůbec nevyznám. Ale support nemá nástroje na to, aby mohl v profilech například vyhledávat urážky, sprostá slova, atd...
Všechny trestné body, vymazání profilů, bany a podobné tresty jsou udělovány na základě nahlášení nevhodného profilu jiným hráčem.

Je to možné, ale zbytočné..
 

DeletedUser16969

Guest
Podle mého je to i naprostá zbytečnost.. co znam, moc lidí si na profil věci co prodá nevypisuje.. takže by to vyšlo víceméně na prázdno tak i tak...

tak to by ses divil, já znám zas dost lidí kteří věci ani na trh nedávají, třeba kvůli poplatku, a jen to mají v profilu co všechno mají na prodej, a jde právě o věci které se na trhu moc neobjevují..nebo chtějí něco vyměnit, párkrát už jsem něco zahlíd a pak už jsem toho člověka nemohl najít když jsem to sháněl
 

Pawn

Člen týmu
Tak si příště to jméno toho dotyčnýho dej pro případ pozdějšího zájmu třeba do west notýsku, a pak budeš vědět hned, kterej dotyčnej tu věc prodával. :-)
 

DeletedUser17592

Guest
Udelejte neco s tema aktualizacema !!!!!!!

Nechci po každým příhlášení odklikávat 3 alerty ze mam nekompatibliní browser !! Kua !!

Jeste jednou mi tohle vyskoci a pujde to z myho Chromu, kterej je ocividne v updatech rychlejsi, pryc!!

Vice otravnejsiho trojana jsem jeste nezažil !


Asi je pánům autorům přednější napsat do těch všech alertů, aby všichni, kdo se s tímhle problémem po updatu setkají, napsali na support a zahltili ho. Místo toho, aby do toho otravnýho alertu dali přímo odkaz na to, jak se toho zbavit. Pro ty, co to zapomněli. Dosud to šlo jako pomásle.

Jo, na tw-db tohle je, ale nikdy mi to neotravovalo tolik, jako poslední 2 dny !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6324

Guest
Marihood: Pláčeš na špatném hrobě. Moderátoři a supportéři nemají se scripty nic společného.
 

DeletedUser17592

Guest
Dyk to tam ty šmudlové sami píšou !! Stačil jeden refresh a mám to tam znova.. !!


<div id="outdatedScripts"><div id="outdatedInfo">Aktivní skripty nemusí být se současnou verzí kompatibilní.<br>Pokud se vyskytnou problémy, skripty deaktivuj nebo aktualizuj. Pokud budou problémy i tak přetrvávat, nahlas to u technické podpory (Support).<br><br>Aktuální verze je <strong>2.09</strong><br>Týká se to následujícího skriptu:<br></div><div class="scriptInfo" id="twdb_clothcalc"><div class="scriptInfoLeft">tw-db.info Cloth Calc</div><div class="scriptInfoRight">(Minimální verze <strong>1.34</strong>, maximální <strong>2.08</strong> | Autor: scoobydoo - Dun - stewue - Petee [tw-db.info] | <a href="http://www.the-west.cz/index.php?page=redirect&amp;url=http://www.the-west.cz/index.php?page=redirect&amp;url=http://tw-db.info">Web</a>)</div><div style="clear:both;"></div></div></div>

-----------------------------------------

Stačil jeden refresh .. ani to, co píšou tady už nefunguje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Merlinos: A co mám dělat, když mě to při každém přihlášení otravuje ?? !

[YOUTUBE]RSVo_TAiPCo[/YOUTUBE]

P.S. Vymazal jsem pro jistotu cache, cookies a další potencielní další neřády ..a stále kvoká, stále kvoká. Doufám, že bude brzo patch, nebo z toho začnu kvokat i já.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Buď vypnout skript..nebo se obrátit přímo na tvůrce, a to buď přímo na stránkách TW-DB, nebo zde na foru má TW-DB svou sekci.
 

DeletedUser17592

Guest
Script vypnout asi umím

Kdyby tam nezmiňovali: (kontaktuj support), tak to sem nepíšu. Poškozují těmahle nefunkčníma hračkama Vás, hru The West, Inno Games.

(máte to s nimi domluvené? Že to tam automaticky napíšou a vy o tom ani nevíte?)

Pokud tu má tw-db zde na foru ještě nějakou další sekci, šel jsem na tu první, která mi byla blízká nastálé situaci: Scripty, pomocné stránky a jiné

-----------------
UPDATE: Hledám. hledám a nic mi to tu na dotaz "tw-db" nenacházím. Ani v Salůnu, ani nikde jinde.
UPDATE2: jáááááj... teď vidím na hlavní stránce odkaz přímo na sekci TW-DB. Uff..už abychom se dočkali letos toho nového, přehlednějšího vBulletinu :( Asi je to moje "bannerová slepota", že v těhle omalovánkách přehlídnu tak výrazný nápis :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Merlinos: A co mám dělat, když mě to při každém přihlášení otravuje ?? !

[YOUTUBE]RSVo_TAiPCo[/YOUTUBE]

P.S. Vymazal jsem pro jistotu cache, cookies a další potencielní další neřády ..a stále kvoká, stále kvoká. Doufám, že bude brzo patch, nebo z toho začnu kvokat i já.

mít tvoje starosti
 

DeletedUser17592

Guest
TW-DB má i svůj support?? Panečku ..:)

Tak pardon, že otravuju na oficiálním foru k TW CZ. Kudy jim tam mám teda napsat? Emailem? PM? SMS? Paypalem? Nebo to stačí jen hodit sem na forum do jiné sekce?
 
Nahoru