• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Scripty - diskuze

Ahoj, díky za odpověď, ale na aktualizace jsem se dívala hned při přidání vajíček do hry, měla jsem nastaveno automaticky, to ale nefungovalo. Musí se nainstalovat znovu, takže už mám. :-)
 

DeletedUser

Guest
Nemáte někdo script na otevírání batohů z Obchodní kanceláře? Po jednom to jde pomalu, když se to musí odklikat...
 

DeletedUser

Guest
Přesně, batohy prodat nejdou...a otvírat je je pěkná otrava...
 
Kdy se mění zlatá a stříbrná práce??? Já měl zato že v noci někdy mezi jednou a druhou hodinou. Ale teď jsem zadal na Dakotě práci mýtit les, která byla zlatá, na jednu hodinu, pak jsem přišel domů a teď už ta práce zlatá není. Jakto???
 

DeletedUser

Guest
Stříbrné po druhé ráno v zimní čas, v letním čase ve tři ráno. Zlaté se mění, když se po deseti pracích vyklikají.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Úplně na začátku, co zavedli bonusové práce to bylo trochu jinak, ale po update to změnili na to zadat 10x kýmkoliv v jakémkoliv čase.
 
podle mě se zlatá může objevit i jindy než v noci. stalo se mi, že jsem zadal práci bez bonusu, jednu hodinu jsem odpracoval ještě standartně, ale druhá hodina už byla se zlatým bonusem. a určitě to nebylo mezi druhou nebo třetí hodinou v noci :)
 
Ahoj, Co je script Kick-o-matic, zjistil jsem že ho mám naistalovaný, ale nemlžu přijít na co je, jestli je povolený a proč jsem ho instaloval....
 
Nahoru