• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Scripty - diskuze

DeletedUser

Guest
Ahoj, potřebovala bych poradit, jak používat scripty, mě to totiž vůbec nefunguje. Zkopíruju si script, vložím ho do adresního řádku, odentruji a otevře se mi google, který to vyhledává. Mám Chrome. V IE, kde jsem to zkoušela také, to otevře v Bingu a Safari na Macu neudělá nic. Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Pro tebe bude asi nejlepší TW DB script.

1. Do Chrome si musíš nejdřív doinstalovat rozšíření zvané Tampermonkey . Objeví se ti vpravo nahoře ikona
NmiAEJaHC1ArlVWr01j-nu04BvxH8Ww84aFKqD1NdGqFULKQWhWmKNLRPI_k2LpKbcDtoojyIuc=s128-h128-e365



2. Pak si na stránce tw-db nainstaluj Clothcalc.
Po pravé straně se ti po přihlášení na West objeví "nové" ikony.

(jestli ne, dej F5)

3. Vytvoř si účet na tw-db (vpravo Registrovat se) a pak na stránce Westu klikni na import button
ClothCalcImporter.jpg


4. Pak už stačí jen klik na "žárovku" pod Import buttonem a můžeš si užívat :-)

P.S. psal jsem to v rychlosti, kdyby náhodou něco nefungovalo, ozvi se..)
http://tw-db.info/?strana=userscript
 

DeletedUser

Guest
V Chrome se instalují ručně. Stáhneš si script do počítače, v Chrome si klikneš na Nástroje - Rozšíření a zde vložíš script. Stačí ho jen uchopit myší a správným způsobem přesunout na tuto stránku (Rozšíření).


Chrome 13/Internet Explorer 9 automaticky deaktivuje javascript kód vložený do panelu adresy, aby uchránil tvoje data před škodlivými scripty. Pro spuštění našeho import scriptu musíš manuálne dopsat "javascript:" (bez uvozovek) na začátek našeho kodu.
 

DeletedUser

Guest
Děkujuuu :-)

Ten TW DB script funguje bezvadně :-) Ještě bych se ale chtěla zeptat, jak zjistím nejlepší oblečení na duel? To nikde nemůžu najít.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podľa mňa najlepšie veci na duel nájdeš skôr na stránkach twdb - nástroje - kalkulátor a vpravo ikonka duelov a tam si nastavíš čo by veci mali pridávať a vyhodí ti to najlepšie veci, ktoré máš. Ešte predtým by si nemal zabudnúť na import, aby to bolo aktuálne. http://tw-db.info/?strana=calc
 
Podľa mňa najlepšie veci na duel nájdeš skôr na stránkach twdb - nástroje - kalkulátor a vpravo ikonka duelov a tam si nastavíš čo by veci mali pridávať a vyhodí ti to najlepšie veci, ktoré máš. Ešte predtým by si nemal zabudnúť na import, aby to bolo aktuálne. http://tw-db.info/?strana=calc

Na co takhle složitě? Vždyť pokud mám nainstalován jejich script tak stačí pár kliků a jednoduše se převleču.

Sakra reagoval jsem na starý příspěvek :D
 

DeletedUser18852

Guest
Sakra, omylem jsem postnul příspěvek do vedlejšího vlákna, omlouvám se a ještě jednou:

Zdravím.
Aktualizoval se mně Firefox a vzal si s ebou i Greasemonkey scripty, které jsem tam leta měl... Potíž je v tom, že už naprosto netuším, co to bylo zač :-/ Zkusím popsat, co mně teď děsně chybí, třeba ten script někdo poznáte: Ikonka rychlého uložení peněz (pod ikonou denních úkolů - ve městě to rovnou uložilo peníze do banky). V okně trhu položka "Mapa trhu" (vyjelo to mapku s červenými puntíky, kde mám nakoupené věci). V trhu opět - označovalo to věci, co ještě nemám ikonkou "new", a pokud věc vylepšovala stávající staty, vypsalo to i na kterou práci a o kolik... U denních questů to v závorce psalo, kolik ještě mám potřebných předmětů v zásobě... Asi to dělalo ještě pár dalších věcí, zatím dost postrádám zmíněné. Doufal jsem, že to byl script TW Pro, ale ten nějak nereaguje, resp. nedělá to, co jsem myslel... Tak jsem jen stáhnul špatnou verzi, nebo to špatně nainstaloval, nebo to byl úplně jiný script? Už to hraju jen rekreačně, většinu věcí mám splněnou - a pokud bych se s tím měl teď mordovat všude "ručně" patrně bych se na to už vybodnul :-/ Díky za případné tipy...
 

DeletedUser18852

Guest
Zkusím, napíšu, zda jsem uspěl :)

Jooo, to je von :-) Díky moc!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
Vážení hráči,

Nedávno jsme zjistili, že použití skriptu „TW inventory reloaded“ způsobilo na některých světech zpomalení a v některých případech mohlo dokonce poškodit naše servery.
Proto je použití tohoto skriptu zakázáno. Každý hráč, který si tento skript nainstaloval, je vyzván, aby jej co nejdříve odinstaloval.

Děkujeme za pochopení
 
Vážení hráči,

Nedávno jsme zjistili, že použití skriptu „TW inventory reloaded“ způsobilo na některých světech zpomalení a v některých případech mohlo dokonce poškodit naše servery.
Proto je použití tohoto skriptu zakázáno. Každý hráč, který si tento skript nainstaloval, je vyzván, aby jej co nejdříve odinstaloval.

Děkujeme za pochopení

Je nějaká naděje, že se skript podaří opravit? Už jsme si na něj zvykli a je dobrý.
 

Pawn

Člen týmu
Pokud vím zrovna tenhle script načítá poměrně slušný porce údajů ať už co se inventáře týče nebo jiných věcí ze serveru, takže věřím, že by se případně vytrackovat uživatelé dali pokud to opravdu je až takový problém a "poškozuje" to server tak předpokládám že zrovna kvůli tomuhle, ale moc nevěřím že by si někdo dal tu práci se v tom vrtat.
 
Okamžitě to odinstaluj, nebo ti Německo vystaví fakturu za pokažené servery a budeš muset prodat Aljašku zpátku Rusku!!!

Tak to teda NE, tím pádem InnoGames ohrožuje moji územní celistvost takže si myslím že to ospravedlňuje sebeobranné použití termonukleárních zbraní vůči nim. :D

Hele znáte někdo nějaký jiný script na inventář?? Tu základní ohavnost používat nehodlám :rolleyes::mad:
 
Nahoru