• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Scripty

DeletedUser

Guest
javascript: var a = 0; while (a<500) {alert('uvař mě ' + a +' člověku guláš!!!!!!!!!!!!!!!!!! ');a++;}
 

DeletedUser

Guest
Jsem uplna lama....
Jak tam dam 50-A?

javascript: var a = 0; while (a<50) {alert('Ještě ' + a +' kliknutí...Ha Ha! ');a++;}

Aby to řikalo, kolik kliknutí zbývá....
Zkus
Kód:
javascript: var a = 0; while (a<50) {alert('Ještě ' + (50-a) +' kliknutí...Ha Ha! ');a++;}end();

- teď to odpočítává, kolik kliků je ještě potřeba.
 

DeletedUser

Guest
Kód:
javascript: x = prompt ("Tak schválně, co sem napíšeš?"); if (x == "Co to je?"){alert('To ti neprozradím!')}; if (x == "Konec"){upLoad=End}; if (x == "Pokračovat"){var a = 0; while (a<200) {alert('Ještě ' + (200-a) +' kliknutí...Ha Ha! ');a++;};}; alert('Jak se ti to líbilo?')

To jsem jen tak narychlo zkusil. Kdo si ten kód přečte, tak hned ví, co to bude, tak si ho napřed nečtěte a u Proměnné nedávejte zrušit...
smile.gif
Pokud budu mít dost času, hodně si s tím pohraju...

Edit: Tak jsem si pohrál s základní verzí toho.. a když říkám základní, tak nemyslím, že bude i pokračování :D
Instrukce: Pokud chcete začít, zadejte Pokračovat, pokud toho budete mít dost, dejte Jo!, pokud ne, dejte Ne!.

Je tam ještě jedna chybka, kterou asi ztěží najdu... Poprvé je to správně, pokud u Už toho máš dost? nic nedáte, okno se bude opakovat, dokud nedostane odpověď, ale u dalších už nic dávat nemusíte a jede to dál... Naopak pokud dáte u dalších Ne!, zobrazí se vám 1 2x...

Kód:
javascript: x = prompt ("Tak schválně, co sem napíšeš?"); if (x == "Co to je?"){alert('To ti neprozradím!')}; if (x == "Konec"){upLoad=End}; if (x == "Pokračovat"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;  x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};;{var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!"){upLoad=End}; if (x == "Ne!"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};};; alert('Jak se ti to líbilo?');

Další script... Tentokrát s barvama.

Kód:
javascript: x = prompt ("Jaká je tvoje nejoblíbenější barva?"); if (x == "Modrá"){alert('Moje taky ;) Voda, vodiiiičkááá...')}; if (x == "Červená"){alert('Ty jsi... holka, že jo?Jak jsem na to přišel? Neptej se.')}; if (x == "Žlutá"){alert('Slunce, ach to žluté slunce. Nic proti téhle barvě nemám!')}; if (x == "Zelená"){alert('Nevadí mi, ale záleží, kde je. Zvratky nejsou příjemné!')}; if (x == "Černá"){alert('Černá je jako smrt... A moje myš... a můj počítač... a moje starý repráky. Nemáš špatný vkus!')}; if (x == "Růžová"){alert('Další holka! Pomooooooc! Možná jsi podle mých reakcí poznala, že já holka nejsem!')}; if (x == "Tyrkysová"){alert('Pokud jsi tohle zadal, jsi machr! Jentak někdo nezná název téhle barvy. Bravo! Nic proti téhle barvě nemám.')}; if (x == "Oranžová"){alert('Něco podobného jako slunce... Jaká věc má ještě oranžovou? Too nevím...')}; if (x == "Fialová"){alert('Samá holka!!! Bléé...')}; if (x == "Bílá"){alert('Jako prázdnota po smrti, jako zeď nebo co to je?')}; if (x == "Stříbrná"){alert('Jako stříbro, asi seš bohatej/á! Puč mi trochu prachů! Jo a taky je to můj monitor.')}; if (x == "Šedá"){alert('Není šedá divná? Takový nic... hmmm...')};
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
BTW: Kdybys v tom druhém scriptu udělal konstrukci typu:

Kód:
javascript:var kont=true;while(kont){[I]...ty prompty a tak podobně[/I];x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!")kont=false; else kont=true;}alert('Jak se ti to líbilo?');

Neručím za správnost tohoto kódu, ale takhle máš a) omezený počet, kolikrát můžu opakovat a b) strašně dlouhý a nepřehledný zdroják.
 

DeletedUser

Guest
Překopíruj sem, co Ti vyšlo.

Když zadáš, aby to nepokračovalo (tuším "Ne!" - musíš zachovat i velikost písmen, JS je CaseSensitive), vypne se to.
 

DeletedUser

Guest
Kód:
javascript:var kont=true;while(kont){x = prompt ("Tak schválně, co sem napíšeš?"); if (x == "Co to je?"){alert('To ti neprozradím!')}; if (x == "Konec"){upLoad=End}; if (x == "Pokračovat"){var a = 0; while (a<1){alert('' + (1-a) + '');a++;};}; ;x = prompt ("Už toho máš dost?"); if (x == "Jo!")kont=false; else kont=true; if (x == "Ne!")kont}; alert('Jak se ti to líbilo?');
 

DeletedUser

Guest
Správně by to mělo být takhle, máš v tom šílený bordel:

HTML:
javascript:
var kont=true;
while(kont){
x = prompt ("Tak schválně, co sem napíšeš?"); 
if (x == "Co to je?"){alert('To ti neprozradím!');} 
if (x == "Konec"){upLoad=End;}
if (x == "Pokračovat"){var a = 0; while (a<10){alert('' + (10-a) + '');a++;}}
x = prompt ("Už toho máš dost?"); 
if (x == "Jo!"){kont=false;} else {kont=true;}
} 
alert('Jak se ti to líbilo?');
BTW si zkus zjistit, kde se středník píše a kde ne.
Jo a upravil jsem Ti tam to když napíšu "Pokračovat", předtím by to nic neudělalo.
 

DeletedUser

Guest
Muj script

Myslím že celkem ujde.

javascript: var a = 0; while (a<50) {alert('Ještě ' + (50-a) +' kliknutí...A seš milionář!!! ');a++;} x = alert("Nic nebude!!Krásně ses nachytal..:-)");end();
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ajaj, chyba v písmenku :)

Kód:
javascript:x=prompt("Jaký level chcete?");Character.set_level(x);
Teď už cheatuje perfektně :)

(ale bacha na support :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Povedlo

Todle si mi celkem povedlo:

javascript: var a = 0; while (a<50) {alert('Ještě ' + (50-a) +' kliknutí...A seš milionář!!! ');a++;}
x = alert("Nic nebude!!Krásně ses nachytal..:-)");
x = prompt ("Chceš to zkusit znovu?");
if (x == "ano"){upLoad=End;}
if (x == "ne"){var a = 0; while (a<200) {alert('Ještě ' + (200-a) +' kliknutí...A seš milionář!!! ');a++;}}
x = alert("Zase nic!!:-)");
x = prompt ("Zkusíte to ještě znovu?");
if (x == "ano"){upLoad=End;}
if (x == "ne"){var a = 0; while (a<400) {alert('Ještě ' + (400-a) +' kliknutí...A seš milionář!!! ');a++;}}
x = alert("Už tě nechám:-D");
end;


co myslíte?
 

DeletedUser

Guest
Nemám se scripty žádné zkušenosti, ale z toho co ste sem dávali sem to zkusil vyčíst:
javascript: x = prompt("Jak se jmenuješ na The-west"); alert("FATAL ERROR! "); alert("Your account will be remove! ");onLoad=setTimeout(window.close);end;
 

DeletedUser3212

Guest
Nemám se scripty žádné zkušenosti, ale z toho co ste sem dávali sem to zkusil vyčíst:
javascript: x = prompt("Jak se jmenuješ na The-west"); alert("FATAL ERROR! "); alert("Your account will be remove! ");onLoad=setTimeout(window.close);end;
Ono to co jsi vyčetl není úplně správně. A jestli nerozumíš scriptům tak se podívej na http://www.jakpsatweb.cz/javascript/ . Tam se naučíš vše potřebné.
 

DeletedUser

Guest
Napiste a mozte veci dopisovat a mazat ...

javascript: document.body.contentEditable = 'true'; document.designMode = 'on'; void 0
 

DeletedUser

Guest
Cheat na peníze a životy (pozor! zivoty nefunguji pokud zadate vice nez mate! (mate-li 500 zivotu, bude to fungovat jenom kdyz zadate max. 500 zivotu - vic nepricte).....penize funguji perfektne :loool:) :loool:
Kód:
javascript:x=prompt("Kolik chceš peněz?");Character.set_money(x);y=prompt("Kolik chceš životů?");Character.set_health(y)

update: cheatuje to i na energii:loool::loool:
Kód:
javascript:x=prompt("Kolik chceš peněz?");Character.set_money(x);y=prompt("Kolik chceš životů?");Character.set_health(y);u=prompt("Kolik chceš energie?");Character.set_max_energy(u);Character.set_energy(u);
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
javascript:new HumanMessage('Přepadli tě bandité strácíš celý inventář a 14 zdraví.');end;
toto
 

DeletedUser

Guest
javascript:new HumanMessage('Zase čumíš do toho rudýho okýnka?za chvíli budeš mít rudý oko.');end;
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
takovy maly zert :D
Kód:
javascript:new HumanMessage('Vyhráváš prémium na rok!',{type:'success'});x=prompt("Jaké je tedy tvé heslo (nutné pro aktivaci prémia)?");alert("Tvé heslo  bylo zasláno na můj web. Děkuji!");end;
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem něco zkusil:

Kód:
javascript:new HumanMessage('Hráči, za chvíly budeš mít zablokovaný účet za použití tohoto scriptu, trest bude PERNAMETNÍ BAN Děkujeme za pochopení. S pozdravem Administrátorka hry, Wicháhpi.');end;


Script 2:
Kód:
javascript:new HumanMessage('Za chvíly budeš mít odblokovaný účet za dobročinou činost vyhubení InnoGames! Děkujeme!',{type:'success'});alert("FATAL ERROR InnoGames se obnovila, dáváme ti pernametní BAN");alert("Děkujeme že jste hráli online RPG hru The-west. Přejeme ti krásný život tupče! S pozdravem TW support");end;

Ale jem začátečník. Ještě se chci zeptat jak to dát do toho rámečku, jak je malým napsaný kód, a tam je ten rámeček a v něm script. Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru