• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Scripty

Deleted User - 586785

Guest
Zobrazení všech prací ( I těch co nemůžu dělat) ať sou u nich i chybějicí pracovní body. Já to instaloval ale nějak mi to nejede.
Tu je odkaz na ten script: http://userscripts.org/scripts/source/78070.user.js
Aby si ho nainštaloval musíš používať prehliadač Mozilla, ktorý môžeš stiahnuť tu: http://www.mozilla.com/sk/firefox/,
potom si nainštaluj Greasemonkey: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/greasemonkey/
 

DeletedUser

Guest
Existuje, stačí klepnout na .js soubor v GCH, dole povolit stažení a script se normálně přidá mezi rozšíření a měl by fungovat.
 

DeletedUser

Guest
Né nefunguje to.A jestli to pújde tak by ste mi mohli něco takovýho vymyslet, smozřejmě r+.:hoj:
 

DeletedUser8870

Guest
Né nefunguje to.A jestli to pújde tak by ste mi mohli něco takovýho vymyslet, smozřejmě r+.:hoj:

Nějkteré fungují jiné zase ne. Mě osobně v chrome nefunguje script na ukázání všech prací, ale zase třeba šipka do fórka na přesunutí posledního příspěvku. Či postranní ikonky, které si tam můžu dát sám, jaké chci. :)
 

DeletedUser

Guest
Mě ten script na Chromu dříve v pohodě jel,ale od nové verze to nejde. Kdyžtak zkus napsat člověku který ten script napsal (u toho odkazu na userscriptu se mu dá napsat) zda by to neopravil.
 

DeletedUser14059

Guest
neopravil? :D mám pocit,že "chyba" bude v chromu a v tom,jak psané scripty podporuje..,ten kdo to píše,tak to napsal dobře,tedy co opravovat? :) pro vysvětlení:je to psané tak,aby to fungovalo pro prohlížeč,pro který je to primárně stavěný - FIREFOX ,že to jelo v chromu,tak to je jen plus :) tedy díky za pobavení a bavte se dál,ale myslím,že to chce spíš zkompatibilitovat s chromem,než něco opravovat ;)

A ještě snazší by bylo použít TW Pro+: v3.1.0.7 ,který má v nastavení funkci pro zobrazení všech prací a jede normálně snad pod všemi prohlížeči ;)
 

DeletedUser5767

Guest
neopravil? :D mám pocit,že "chyba" bude v chromu a v tom,jak psané scripty podporuje..,ten kdo to píše,tak to napsal dobře,tedy co opravovat? :) pro vysvětlení:je to psané tak,aby to fungovalo pro prohlížeč,pro který je to primárně stavěný - FIREFOX ,že to jelo v chromu,tak to je jen plus :) tedy díky za pobavení a bavte se dál,ale myslím,že to chce spíš zkompatibilitovat s chromem,než něco opravovat ;)

A ještě snazší by bylo použít TW Pro+: v3.1.0.7 ,který má v nastavení funkci pro zobrazení všech prací a jede normálně snad pod všemi prohlížeči ;)
Jo, určite použite Zyphirovo TW Pro, nemá zmysel niečo opravovať v starom kóde, keď dostanete zadarmo niečo stokrát lepšie.

Drvivá väčšina scriptov napísaných pre Firefox a GreaseMonkey padá na použití objektu unsafeWindow, ktorý si vývojári GreaseMonkey rozšírenia vytvorili sami. Konkrétne to slúži na obídenie bezpečnostnej funkcie, ktorú si tiež vytvorili oni sami. A oni sami aj dôrazne odporúčajú, aby sa jej použitiu vývojári vyhli akokoľvek je to len možné. A teda správne napísané scripty pre Firefox väčšinou pôjdu aj na Chrome :) (a Opere a IE a kto vie kde ešte sa to dá s dostatočne veľkým kladivom nainštalovať).

Ja osobne nedokážem rešpektovať Firefox ako štandart pre užívateľské scripty, ledva dokážem Firefox rešpektovať ako prehliadač...
 

DeletedUser

Guest
Bylo by možné rozumně vytvořit script který by prošel telegramy a našel a vypsal všechny s dotyčnou osobou?
Toto by prostě mělo být integrováno ve westu, myslím, že spousta lidí by někomu za to ulíbala ruce.
 

DeletedUser5767

Guest
Bylo by možné rozumně vytvořit script který by prošel telegramy a našel a vypsal všechny s dotyčnou osobou?
Toto by prostě mělo být integrováno ve westu, myslím, že spousta lidí by někomu za to ulíbala ruce.
Áno, to možné je... Dá sa teda povedať, že máš na mysli filter podľa mien, že? Urobil by som, keby bolo času... :-/
 

DeletedUser

Guest
Ok pozriem sa a ešte sa chcem v niečom uistiť, že ak si vytvorím nejaký script tak ho môžem používať alebo musím mať nejaké povolenie? :)
 

DeletedUser13514

Guest
Skript nesmí nahrazovat výhody, které dává prémium. Doporučuji Ti napsat na support, aby se Ti na ten skript podívali, zda je v pořádku a v souladu z pravidly.
 

DeletedUser

Guest
Mě ty kódy nefungujou.

Mě ty scripty nefungujou
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru