• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sedlářský Mistr + Dobrodruh

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16495
  • Vytvořeno

DeletedUser16495

Guest
Hodí se Kombinace Dobrodruh a Sedlářský Mistr? :)

Dík za info.. :-)
 

DeletedUser16495

Guest
Já slyšel, Že pro dobrodruha je nejlepší Polní Kuchař... no ale já chcí být sedláčkem :-)
 
pokud ti někdo nakukal, že řemeslo nějakým významým způsobem souvisí s charakterem, tak si jen věšel bulíky na nos a teď se ti zarohem směje ... na volbu řemesla má možná vliv styl hraní, rozložení atributů a ochota se mu věnovat
 

DeletedUser

Guest
Sedlář má výrobky na urychlení cestování - a to se hodí při plnění úkolů, ale hodně záleží na tom, jakým stylem budeš dobrodruha hrát.
 
Sedlář má výrobky na urychlení cestování - a to se hodí při plnění úkolů, ale hodně záleží na tom, jakým stylem budeš dobrodruha hrát.

tohle je takový lidový mýtus: za prvý to co ušetříš na cestování ztratíš na výrobě/hledání produktu (i když možná s W2.0 to bude o chlup lepší, ale stále značně nevýhodné), za druhý dlouhé přesuny se nechají naplánovat na dobu, co clověk nesedí u PC a za třetí pět nuget k poloviční cestě je super poměr. To říkám jako dobrodruh (+500 úkolů) sedlář (+450CP), jediné co jsem občas použil byl baťoh a to z jen toho důvodu, že přidával energii a tehdy pro něj jiné využití nebylo a já jich měl stovku.
 

DeletedUser

Guest
záleží jen na stylu hraní dotyčné osoby, je jedno jestli voják nebo duelant pojede kováře.. ale artributy v tom hrají největší roly ;)
 
protože atributy už určitým způsobem vypovídají o stylu hraní, navíc dle atributů můžeš zjistit na kolik předmětů (prací) potřebných k řemeslu (ne)dosáhneš ...
 

DeletedUser

Guest
A prosim jakou si mam dat profesi, když jedu na zručnost sem vojak (pevnosti a duely)
 
Nahoru