• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Sekce Fóra Dobrodružství

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser307

Guest
Adventures/Dobrodružství se účastní hráči všech světů a nemají mezi sebou možnost komunikovat - porovnávat zkušenosti kromě chatu ve hře. S několika hráči jsme se shodli na tom, že je to málo.
Tady by prostor být mohl, někde, kde by se nepletlo nic jiného.
Vlákna třeba typu Trezory, Schopnosti, Návod, Hadry/Kvéry, Anketa nejblbější hráč...
 
Vzhledem k tomu, že v podstatě není soro žádný TW Tým a tuhle sekci ani nemá na starosti žádný moderátor, nevím kdo by se tím obtěžoval obtěžovat. :klubun:

Jinak návrh dobrý, líbí se mi, v podstatě nenáročný... :)
 
Ještě zbývá možnost, obejít se bez moderátorů atd. :) Jinak jsem rozhodně pro. Neboť další komplikací je i to, že např. spousta hráčů nemůže vyhledat profil jiného a přečíst si, co tam má napsáno.

23. dubna to bude přesně rok, co jsem si začal vést záznamy z výsledků jednotlivých her, tak to tu poté nasdílím.
 

z3l1

Člen týmu
Nešlo by udělat něco jako ignore list na dobro ?
Prostě s některýma hráči nemá cenu hrát.. že bych si je prostě bloknul a nemusel s nima hrát vůbec.
Proti nim klidně ale abych tam ze sebe dělal hahulu to né... ! :D


Zkuste si nechat blbé připomínky. díky
 

Deleted User - 31870

Guest
Ráda bych se vyjádřila k dydyho návrhu. Post Smoda jsem předala, plně jsem novou sílu zaučila a zanechala po sobě i kompletní návod. Pak jsem se stáhla do ústraní a nyní řeším věci, na které potřebuji mnoho času (práce, rodina, přestavba, svatba). I přesto na mne mají z týmu kontakt a kdykoliv by potřebovali pomoci, mohou napsat - můj profil je v týmu stále aktivní, a protože jsou na něj vázána určitá oprávnění, tak jim i nadále mohu pomoci, kdykoliv si řeknou (samozřejmě pokud mi to nebude narušovat mé osobní plány).

K samotnému řešení - není to vůbec problém. Je to otázka chvilky - vyberte si cílové umístění, název sekce a jestli se chce někdo přihlásit o dobrovolné spravování (možnost pouze mazat nevhodné příspěvky), tak i to se dá nastavit - viz sekce Osamělá prérie, kterou si spravovala derbac.

Takže otázka zní - kam s tím a kdo se toho rád za hráče ujme.. :) K pokecu a rozvíjení aktivity i nápadů přeci nepotřebujete mít za zadkem vždy jen moderátory..

Edit D.: Vidíš to, jak jsem se hezky upsala. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru