• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Seven Lands - zrušené

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7063
  • Vytvořeno

DeletedUser4517

Guest
myslite ze to bude zase remake grepolis nebo the-westu.Kazdopadne to vypada na fantasy coz neni pro me.
 

DeletedUser

Guest
Tak ještě InnoGames nepřeložilo jejich novou hru DarkWarsAge do češtiny. Ale zase tak to nevadí, protože bude pro spammery zase jedno fórum na víc a když nad tím přemýšlím, tak čím více her bude Inno mít, tak tím líp pro nás, protože bude mít větší výdělky, tudíž nebude muset zdražovat premium účty, ale zase bude více práce pro zaměstnance, takže více peněz na výplaty... Proto doufejme, že bude platit to první. :yes:
 
Čas udělat westu pá-pá

Co jiného říct, hra časem omrzí, je třeba zkusit cosi nového.

Akorát mě se... irituje že se to všechno pere přes facebook, však co ten s tím má společného.
 

DeletedUser

Guest
Čas udělat westu pá-pá

Co jiného říct, hra časem omrzí, je třeba zkusit cosi nového.

Akorát mě se... irituje že se to všechno pere přes facebook, však co ten s tím má společného.

V podstatě nic, ale držkaxichthumusbook se nacpe všude... Takže lidi mají pocit, že na Facu musí být o to dýl...
 

DeletedUser5544

Guest
Tím všude máš naprostou pravdu. Onehdá mě dostalo, když pod recenzí mobilu bylo "Toto se mi líbí".

Jinak to vidím na další nedotaženou hru.
 

DeletedUser

Guest
Před pár dny mě šíleně překvapila možnost stahovat "zadarmo" písen od hudební skupiny Scars on Broadway.
Jedinou věc,kterou za to chtěli bylo abych na FB,nebo na twitteru označil písen Líbí se mi.
Tady je odkaz na stránku.
http://armageddoncomealive.com/

A k nové hře:
Může to být třeba i zajímavé,ale asai se tak zase sníží pozornost Inna na west.
 

DeletedUser4517

Guest
tak Inno si musi prijit na pekny balik penez z tech her kdyz na west wars ten typek tam narval 700 USD coz jsou pekne penize a takovych tam je urcite dost lidi
 
Podívejte se, na DK nikdo nenadává že další hry oslabili zájem tvůrců o hru. Tam je celá hra na tom samém, největší šlágr, na můj vkus nepovedený, bylo vytvoření kostela. No a před nedávnem nějaká pevnost. A jak si všichni libují, že je to fajn. Nemyslím že by west zanedbávali, prostě se jen rozvíjejí, tak vymýšlejí další věci, vždyt hráči u jedné věci nesetrvají.
 

DeletedUser1575

Guest
Nemyslím že by west zanedbávali, prostě se jen rozvíjejí, tak vymýšlejí další věci, vždyt hráči u jedné věci nesetrvají.[/QUOTE]


Ano ale když se každá společnost rozvíjí tak by snad mohli ke každé hře mít tým lidí.
Novinky tu jsou z každou novou verzí ale jsou to úkoly které máš v nejhorším případě splněné do týdne a pak zase 3měsíční stereotyp.
 

DeletedUser

Guest
Nikde jsem nenašel jaký typ hry to bude, zda RPG, strategie, či něco jiného. Nevíte někdo?
 

DeletedUser

Guest
Tak, už se registrovat nejde. Všech 1000 míst je obsazených.
 

DeletedUser

Guest
To si nemyslím... Spíš ještě ani registrace nebyla spuštěna. Jinak by to napsali na Facebook nebo by zprovoznili fórum (které ještě zprovozněné není- viz. http://forum.beta.sevenlands.de/ )

Na hlavní stránce je napsáno toto:
hlavní stránka beta verze hry Seven Lands napsal/a:
Zur Zeit sind alle Plätze belegt. Eine Registrierung ist nicht mehr möglich.

Což z překladače znamená toto:
překladač Google napsal/a:
V současné době jsou vyplněny všechny místa. Registrace není možná.

Kdo nevěří, ať se podívá na hlavní stránku Seven Lands zde a přeloží si to sám... ;)
 

DeletedUser1451

Guest
Na hlavní stránce je napsáno toto:...
To tam je, myslím si, napsané už odzačátku... ale asi máš pravdu - přiložím co se objevilo na Facebooku:
Wenn du Pech hattest und
heute oder Mittwoch keinen der Beta-Zugänge bekommen hast, wirst du bald wieder
die Chance dazu haben. Folge diesem Link, um mehr dazu zu
erfahren: http://sevenlands.browsergames.de/n...er-innogames-neuen-blockbuster-abgreifen.html

Překlad:
Pokud máte smůlu a dnes nebo ve středu se nedostanete na betu, budete mít brzy další šanci. Následujte tento odkaz: http://sevenlands.browsergames.de/n...er-innogames-neuen-blockbuster-abgreifen.html
 
Nahoru