• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Seven Lands - zrušené

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7063
  • Vytvořeno

DeletedUser120

Guest
realita je taková že tu registraci někdo musí otevřít :) a ten někdo asi v 9 ráno ještě nepracuje :)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem tam registrovaný, poslali mi odkaz přes facebook. Je to fantasy, můžete si vybrat mezi člověkem, elfem a pod., chodíte po mapě mezi městy a ve městech si povídáte s lidmi, získáváte questy, zabíjíte monstra...
 

DeletedUser7904

Guest
Registráciu už zas na chvílu otvorili už som tam aj ja :D
 

DeletedUser1451

Guest
Tak už není zatím šance se registrovat. Na facebooku už napsali, že prvních 800 lidí se už registrovalo. Protože další místa jsou výherní, otevření v nejbližší době čekat nelze.
 

DeletedUser1451

Guest
Ach jo... :cry: Stejně by mě zajímalo proč jenom 1000 lidí...

Pravděpodobně kvůli propagaci hry. Zní to lépe, když udělate reklamu, že: " Na skvělou novou hru od společnosti Innogames se dostane prvních 1000 hráčů, aby si hru otestovali..."... než když spustí hru pro všechny. Protože z technického hlediska, si myslím, je jedno, jestli hru spustí pro všechny teď nebo potom, stejně si myslím, že hra je už v normální kvalitě ve které bude spuštěna pro všechny. Ale takhle je to větší reklama a v důsledku se pak bude platit i více prémia, tedy více peněz...
 
Pravděpodobně kvůli propagaci hry. Zní to lépe, když udělate reklamu, že: " Na skvělou novou hru od společnosti Innogames se dostane prvních 1000 hráčů, aby si hru otestovali..."... než když spustí hru pro všechny. Protože z technického hlediska, si myslím, je jedno, jestli hru spustí pro všechny teď nebo potom, stejně si myslím, že hra je už v normální kvalitě ve které bude spuštěna pro všechny. Ale takhle je to větší reklama a v důsledku se pak bude platit i více prémia, tedy více peněz...

Nekal vodu, to je beta-server, tak jako u všech ostatních her. Prémia se platit více nebude, tedy alespoň u nás ne, protože tady lidi jsou lakomí a nechápou že by se mělo za něco platit. Pro vás je to jen další hra, zadarmo, kdy budete nadávat jak vás sdírají (aniž by jste někdy cokoli zaplatili), za poskytnutí podprůměrného produktu. Dám vám radu, vyhněte se tomu, ušetříte si nervy a čas, ten můžete použít na něco smysluplnějšího, co vás bude bavit.
 

DeletedUser

Guest
Pravděpodobně kvůli propagaci hry. Zní to lépe, když udělate reklamu, že: " Na skvělou novou hru od společnosti Innogames se dostane prvních 1000 hráčů, aby si hru otestovali..."... než když spustí hru pro všechny. Protože z technického hlediska, si myslím, je jedno, jestli hru spustí pro všechny teď nebo potom, stejně si myslím, že hra je už v normální kvalitě ve které bude spuštěna pro všechny. Ale takhle je to větší reklama a v důsledku se pak bude platit i více prémia, tedy více peněz...

To mě došlo ale tak 2.000 a dávat to postupně... Takhle člověk nemá šanci se tam dostat a tím pádem nemá i šanci kupovat prémium které by INNU vydělalo peníze...
 

DeletedUser7836

Guest
Nebojte sa. Určite ešte registráciu otvoria. Aj tak je to všetko po nemecky a pochybujem, žeby ste si moc zahrali ak neovládate tento jazyk.
 

DeletedUser

Guest
Tak už není zatím šance se registrovat. Na facebooku už napsali, že prvních 800 lidí se už registrovalo. Protože další místa jsou výherní, otevření v nejbližší době čekat nelze.

Blbost, právě jsem se tam registroval přes facebook, a pustilo mě to tam.
Takže místa určitě ještě jsou :)
 

DeletedUser

Guest
Blbost, právě jsem se tam registroval přes facebook, a pustilo mě to tam.
Takže místa určitě ještě jsou :)

Taky, už tam jsem...

EDIT 1: Jéžiš, to je dobrá hra...
Co mám hodit po skřítkovi který mě probudil v hospodě a chce abych vyšel z postele? Smradlavé ponožky nebo svého oblíbeného medvídka? :) :)
EDIT 2: Mám si dát čaj nebo rum? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nebojte sa. Určite ešte registráciu otvoria. Aj tak je to všetko po nemecky a pochybujem, žeby ste si moc zahrali ak neovládate tento jazyk.

To je pravda, já si pamatuju na německý west, ten jsme objevili (s lidmi na DK), ještě v začátcích. Ale hrát se to nedalo, tady je potřeba sledovat všechny informace a to není c vizím jazyce jednoduché.

Zkusil jsem ten odkaz a do hry mě to pustilo. Ale nejásám, u Grepolisu mě to takympustilo a pak vyhodilo (několikrát), až později se to rozjelo oficiálně a s daným počtem hráčů.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Předělávka Westu. Plním úkoly, cestuju po mapě, a rozdávám body do schopností. Mám zkušenosti a zdraví. Cestování po mapě trvá časový úsek, není hned. Stejně jako když teď lezu po stromě kde mají být zbytky z piknikového koše který byl dole pod stromem. To taky trvá a není to hned. Překládám si to pomocí Googlu, ale je to hodně nesrozumitelné. Zatím jsem nenašel žádné chyby, akorát mě to nepřičetlo 10 mincí které jsem našel na stromě. Ale to fakt pomocí Googlu hlásit nebudu... ;)

EDIT 1: Vůbec mě to nepřičítá mince! Mám mít kolem 200 mincí a mám jenom 67!!! :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja zas zastávam názor, že čím viac nových hier bude Inno mať, tým viac bude kašlať na tie staršie hry. V tomto prípade na West :)

presne tak......je to smutne ale je to tak.Skoda ze to treba nechcou udelat tak ze na ostatnich hrach budou vydelavat a vydelane eura vrazet do Westu :hoj::hoj:

kolik her vubec uz maji........?
 

DeletedUser

Guest
Takhle člověk nemá šanci se tam dostat a tím pádem nemá i šanci kupovat prémium které by INNU vydělalo peníze...
Bohatnout na testování hry? To mi připadá nemorální a taky pro Inno docela zbytečná. Myslím si, že kvůli pár tisícovkám hráčů opravdu nezkrachuje...
 
Nahoru