• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Seven Lands - zrušené

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7063
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
...z technického hlediska, si myslím, je jedno, jestli hru spustí pro všechny teď nebo potom, stejně si myslím, že hra je už v normální kvalitě ve které bude spuštěna pro všechny

Z technickeho hledasika to jedno praveze byt nemusi, protoze jestli napr. sbiraji podrobna data pro statistiku tak uplne neni jedno jestli je sbiras od 1000 lidi nebo od 100 000 lidi. Si predstav kdyby zaznamy o tvem hrani za tyden meli 1MB.. ono je HODNE velky rozdil jestli delas analyzu 1GB dat nebo 100GB dat.
A to nemusi delat jen statistiku ve smyslu nejakych prumeru atd.. predstav si, ze muze byt napr. potreba porovnat zaznamy proti sobe tj. 1000x1000. Tam uz se kazdej rad navic dost projevi.

Bohatnout na testování hry? To mi připadá nemorální a taky pro Inno docela zbytečná. Myslím si, že kvůli pár tisícovkám hráčů opravdu nezkrachuje...

A jak jinak chces udelat pruzkum toho, za co jsou lidi ochotni utracet? udelas 30 ruznejch premiovejch vyhod a koukas co si kdo kupuje... Kdyz das lidem k dispozici nugety zdarma tak je to skreslene, protoze si vyzkousi vsechno a ne jen to co by si byli ochotni koupit. Na bete westu je to napr. reseno tak, ze dostavas tusim 3x vic nugetu, aby vykompenzovali problemy pri hrani a nenulovou pravdepodobnost toho, ze se jednoho krasneho dne cely svet restartuje.

A to ani nemluvim o tom, ze uz ted na bete hraje dost lidi jako na normalnim svete a nejake testovani je vubec nezajima (tzn. fakticky zvyhodnene premia zneuzivaji).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
presne tak......je to smutne ale je to tak.Skoda ze to treba nechcou udelat tak ze na ostatnich hrach budou vydelavat a vydelane eura vrazet do Westu

A co by na to řekli ostatní hráči z jiných her?

Myslím si ale že v podstatě nic, nedá se udělat něco takového jako "vrážet" peníze do hry. Jak a na co by ty peníze vynakládali? Pokud by investovali (na rozvoj), hra by jedině přinesla více peněz (poměrně nižší ale nominálně vyšší zisk). A to si myslím že INNO v optimální míře dělá. Není umění jakoukoli hru přeplácat a nasitit hráče ihned a za každou cenu. To by se pak hra ohrála ještě rychleji a vy byste tím více dožadovali nějaké inovace.

Btw: ještě měli podobnou hru jako "Seven lands" a to byla "Dunwich", mě to připadá (oboje) jako nějaká textovka.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
A jak jinak chces udelat pruzkum toho, za co jsou lidi ochotni utracet? udelas 30 ruznejch premiovejch vyhod a koukas co si kdo kupuje... Kdyz das lidem k dispozici nugety zdarma tak je to skreslene, protoze si vyzkousi vsechno a ne jen to co by si byli ochotni koupit. Na bete westu je to napr. reseno tak, ze dostavas tusim 3x vic nugetu, aby vykompenzovali problemy pri hrani a nenulovou pravdepodobnost toho, ze se jednoho krasneho dne cely svet restartuje.
Asi jsi mne špatně pochopil, já chtěl poukázat na to, že Innu úplně stačí cca tisícovka hráčů, protože hru teprve testují. Nač plnit server deseti tisícovkami hráčů, když jim hru pomůže úplně otestovat hru jen ta tisícovka. Když se třeba dělá nějaký výzkum, tak se taky průzkum dělá z odpovědi většinou maximálně 1.000 lidí, protože výsledek se při větším počtu takřka neliší. Je sice pravda, že kdyby Inno uvolnilo místo pro více hráčů, tak by jim to zvýšilo výdělek, ale IMHO to Inno nemá zapotřebí, vydělávat na něčem takovém. To co by vydělali na této beta verzi, se jim v budoucnu jistě rychle vrátí.
 

DeletedUser

Guest
Keď mám byť úprimný, táto nová hra ma baví tak, ako škrečka behať v koliesku (kolotoči) ;) to znamená, že by som ju hral, iba ak by nebola iná hra a veľmi by som sa nudil ;) vydržal som pri nej 20 minút a to mi stačilo. Ďakujem, ale už viac takýchto hier nechcem :D Radšej treba vylepšovať TW ;)
 

DeletedUser

Guest
Mě tato hra zatím docela baví, jen mám problém s tím, že už se mi několikrát stalo, že hra zahlásila error a už nešlo třeba celý den hrát.
 

DeletedUser

Guest
tak je spuštěna oficální verze (německá). Moc mě ta hra nenadchla
 
To je něco jako RPG/Adventura, jestli jsi pamětník a znáš Ishar (dungeon), tak je to cosi velice podobného. Akorát že samozřejmě nechodíš po mapě, ale přesunuješ se klasickým způsobem z lokace do lokace, jak se na browserové hry sluší.
 

DeletedUser

Guest
Nejako ma to neuchvátilo, uvidíme keď bude Česká alebo Slovenská verzia :klubun::angel:
 
Nahoru