• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sever, Jih a brunet

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15129
  • Vytvořeno

DeletedUser15129

Guest
Může mi někdo poradit, jak v úkolu Jižní armáda poslat NPC do bezvědomí, co si mám přenastavit?
 

DeletedUser15129

Guest
znám, ale nikdy nedám takové poškození, aby bandita omdlel :(
 

DeletedUser18017

Guest
Jestli mi to Dajána promine, když použiju jeho vlákno, abych nezakládal nové ;)

Rozhodl sem se začít dělat hlavní příběh a došel sem přesně k tomuhle ukolu. Jelikož sem 100% stavař je pro mě takřka nemožné poslat 5 NPC do mdlob. Co víc nikdy mě duely nezajímali tak nevim co a jak.
Tlačítko "Hledat" znáš??


Pročti si tohle "http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=27885" .. třeba ti to pomůže (čti celý topic, ne jenom pár prvních rad...)
Jen díky tomu sem vždycky nák vyhrál NPC duely v předchozích kolech, ale do mdlob sem žádnýho nedal.

Jestli bude někdo tak hodnej a poradí:
1. Jakou taktiku mám dát tim myslim jestli mířit jenom na hlavu
2. Jakou zbran bych si měl pořídit, když sem ten stavař střelnou nebo nějakou chladnou
3. Jaké oblečení bych si měl koupit tim myslim jaké bonusy by měli obsahovat (střílet, taktika, přesnost, atd)
4. Resetuju pár bodu atributu a bodu schopností a teď kam je mám dát

Budu rád za každou radu :zásek:
 

DeletedUser15301

Guest
ja sem to teda jako cistej delnik nedala... i jako tank sem mela docela problem...
proste to chce neco trochu prehodit, upravit hadry (asi bych se zamerila na to davat poradny rany)
tdelnik ma obvykle cervenej atribut, takze jit na to pres chladnaka, takze silu uderu, presnost... ty NPC zase tolik obvykle nepotrebujou...
a nejdulezitejsi vec... nebrat kazdy, ale koukat, aby mely maly HP a minimalni houzevnatost... (idealne i nejaky mensi uhyby)
a klidne zkusit nejakej posilovak


pokud mas komplet Cullena, tak by to mozna mohlo jit i bez nejakyho prehazovani schopnosti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16057

Guest
Sice nikde nehraji za dělníka, ale i pro mě jako tanka to byl docela oříšek. Jak již napsala Acara the Spider, tak jakožto dělník bys měl jít na chlaďáka-díky síle máš houževnatost, sílu úderů a zdraví.
Taky ti doporučuji sehnat Cullenův set(nemusíš mít ani celý-stačí 3-4 části), zbylé věci bych vybral hlavně na přesnost a úhyb, když bude i síla úderů, tak tím líp.
U zbraně záleží i na tvé úrovní ve hře. Pokud máš kolem 80 úrovně, tak buď Sekeru z velikonočního setu nebo Zlatou šavli (pokud vlastníš lepší, tak si dej jinou). Pokud nižší, tak takovou, abys ji mohl nosit. Hlavně u duelů s NPC si nedávej věci s taktikou (je ti úplně na nic) :)
Mířit bych doporučil: 1. rameno(jakékoliv), 2. hlava, 3. rameno(jakékoliv) a 4. hlava
Tato kombinace se mi už tolikrát osvědčila, že jsem s nimi problém fakt neměl. :)
Osobně jako tank jsem se už nedíval díky věcem na sobě, na soupeře. Vždy jsem je nějak dal a nemusel opakovat. Jen si případně udržuj nízkou úroveň u NPC duelů-čím větší, tím silnější a s větším HP.
 

DeletedUser

Guest
...

1. Vždy se snažte držet si obtížnost duelu pod úroveň 3 (Horší NPC) Doporučuji
2. Před obnovením NPC(30 minut, případně poražením) a splněním bodu 1, sundejte ze sebe oblečení co máte (Zhorší to staty NPC před obnovou také o něco) Nesplnilo očekávání

Zkrátka vždy dejte 3 duely, kde NPC porazíte (Ať už nějakého uspíte nebo ne), na posledního sundejte zbraň a nechte se porazit, a proč?

Výhra nad NPC = 1 Obtížnost nahoru, ale Prohra s NPC = 3 Obtížnosti Dolů, takže tím docílíte toho, že obtížnost bude pořád nízká tudíž NPC nebudou mít moc zdraví, a budou snažší pro uložení ke spánku. (Bod 2 Výhodou) Výhoda

Dodatek na tipu od Cahira: Pokud máte bibli, vemte tu, je s ní zaručená prohra, protože nedáte npc žádné poškození at chcete sebevíc. :-) Důležitá je minimální přesnost NPC, aby vás moc nepocuchal

...

Nejlepší oblečení na duely, zbraň s největším poškozením, co najdeš v batohu. Vybírat NPC s malým HP, malým úhybem, malou houževnatostí=reflexem. Použít posilnění. Při opravdu nízkém úhybu a houževnatostí=reflexem do 30 se vyplatilo mířit jen na hlavu. Není to otázka pár minut, zabere to pár dní. Ale dá se to, i když charakter není na duely.
 
Důležitý je pečlivý výběr NPC, i s častým koukáním na protivníky, to je denně tak na max. 3-4 duely a když jen jeden bude úspěšný, tak je to super. Prostě to chce vědět, na co máš a nespěchat ... Jinak mířit na kebuli a neuhýbat, což je bohužel (sebe)vražebná kombinace, když tě trefí normální duel .
 

DeletedUser18017

Guest
Děkuju za rady, tak sem to už splnil. Stačil menší reskil a najití zlaté šavle kterou sem našel za 2 dny :D a hlavně pečlivě si vybírat NPC
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18412

Guest
Zatykač

Ahojky, mam problém se zatykačem, už jsem vystavil dva různé zatykače a i jeden na sebe a pořád nic. Může mi prosím někdo poradit? Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Vystavil si zatykač na niekoho na jeho hlavu, resp. na smrť? V šerifovi je to tá druhá možnosť zatykača, teda smrťák.
 
Nahoru