• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Seznam a přehled přátel

Líbí se Vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    10
  • Anketa uzavřena .
Zdravím hráči...

Napadla mně taková fičurka ohledně friendlistu. Co si budeme říkat, v době tombol je to jedna z věcí kdy pomocí tejto abilitky sosáme rechejlte, vajíčka, kvítky a jiné rošťárny. Tudíž dost používáná věc, oproti fádním období zbytku času. Navrhuje přidat dvě kolonky; jednu pro přehledný/výpis seznam přáte podle měst, ať víte kdo odkud je a koho tam všechny máte. Po kliknutí najetí by jste se dozvěděli, jestli je hráč aktivní, kdy jste potvrdili přátelství a jestli dotyčný posílá rachejtel (srdíčka, vajíčka, apod.).

Druhou kolonku si představuju něco na způsob nabídek k přátelství, tak jako nabídky členství měst anebo hráče ke vstupu. Prostě chybí ti nějaký posílač do limitu, tak omrkneš seznamku. Je to sice takové vypočítavé, no ale k tomu v podstatě slouží friendlist...

ngvhiv.jpg
 
Rozpracovat seznam přátel do přehlednější varianty je rozhodně pozitivním návrhem, podobně jako návrh na rozšíření inventáře.
 
Já přátele neberu jako přátele, ale jen jako posílače drobného šuntu. Tj. jediné kvalitativní měřítko, je u mě jejich aktivita a tu umí zobrazit jeden script. O města mi nijak nejde, nicméně chápu, že nikdo to může mít jinak a i když nechápu, k čemu to je, tak ten návrh má určitou logiku :-) (a podpořím ho).
 
Nahoru