• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Seznam bitev v rámci Dne mrtvých

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči,

bitvy v rámci události Dne mrtvých budou v těchto víkendových dnech:

Pátek 6.11.

Svět 1 20:32
Florida 20:55
Indiana 21:30
Geogia 19:49

Sobota 7.11.

Svět 9 20:32
Arizona 22:33
Hudson 18:36
Klondike 21:00

Neděle 8.11.

Jericho 21:36
Colorado 19:30
Dakota 20:45
Eldorádo 19:55


Odměny budou pestré a na každém světě jiné - posilováky, upd, bedničky s květy afrikánu atd. Bitvy o Awesomii bude vykopávat Henry. Pokud bude na světe v ten den vykopnuta Awesomie někým jiným, nebude odměna doručena.
 

Symphie

Člen týmu
Hudson byl v tento čas již několikrát (Jak v Oktoberfestu, tak pro preclíky..) a zatím si nikdo nestěžoval. Pokud je tento čas problém, není problém domluvit s Miko jiný. Ale vždy se najde někdo, komu daný čas vyhovovat nebude, není možno vyhovět všem.
 
bylo by fajn kopat ty bitvy včas na Arizoně ta bitva naběhla někdy v noci což je dost pozdě ,jestli se nepletu tak Miko může ty bitvy kopat i ve větším předstihu než 24 hodin
 

Symphie

Člen týmu
To sice může, ale pokud běží jiná Awesomie, musí počkat, až skončí, poté může vykopnout. Očekávám tedy, že se to drželo kvůli tomu.
 
Fakt vtipný :)

doporučuji si přečíst: https://forum.the-west.cz/index.php?threads/seznam-bitev-v-rámci-oktoberfestu.31691/#post-304302

a pak tady plácat takovej nesmysl ..

tudíž: Vážená moderátorko, prosím o přečtení nejdříve dotazu hráče Huck.Finna, poté mého odkazu týkající se posledních AWE prem. bitev, poté Vaší odpovědi a následně znovu vysvětlení a zodpovězení, tentokrát něco co bude dávat smysl .. díky

Hudson byl v tento čas již několikrát (Jak v Oktoberfestu, tak pro preclíky..) a zatím si nikdo nestěžoval. Pokud je tento čas problém, není problém domluvit s Miko jiný. Ale vždy se najde někdo, komu daný čas vyhovovat nebude, není možno vyhovět všem.
 
A proč jsme na Hudsonu nedostali Sirup životy a jinde jo???

to je jednoduchý calebe... stejný případ jako jsem řešil nedavno na oktoberu s UPD v diskuzi, na kterou se odkazuje letsrock... Zde máš odpověď:

Odměny se měnily, co se týče posledních některých bitev, administrátorka může kdykoliv odměny zrušit nebo změnit z důvodu např. nízké účasti hráči na bitvě. UPD se dávají výjimečně.

Na flo samozřejmě taky sirup nebyl, na mrtvácích to totiž asi neni potřeba, tam přece nestojíme o žádný odměny, už ta hra samotná tam je super a daleko lepší než na jiných světech, eventový měny z bitev jsou parádní, tak na co přece stejnou odměnu viď :D pravděpodobně snaha o vykopání a přesun dlouholetých hráčů z mrtváků na nový světy ;) nebo spíš jejich konec a urychlení úmrtí westu :)
 
to je jednoduchý calebe... stejný případ jako jsem řešil nedavno na oktoberu s UPD v diskuzi, na kterou se odkazuje letsrock... Zde máš odpověď:



Na flo samozřejmě taky sirup nebyl, na mrtvácích to totiž asi neni potřeba, tam přece nestojíme o žádný odměny, už ta hra samotná tam je super a daleko lepší než na jiných světech, eventový měny z bitev jsou parádní, tak na co přece stejnou odměnu viď :D pravděpodobně snaha o vykopání a přesun dlouholetých hráčů z mrtváků na nový světy ;) nebo spíš jejich konec a urychlení úmrtí westu :)
Jo souhlas,na jednu stranu "mrtváky" migrovat nechat nechtějí...že prý tam jsou platiči :D ,ale tak když jim někdo sype kačeny tak kuwa ať má odpovídající odměnu jako jinde!!!!
Je to postavený na hlavu,prostě těch pár skalních utře hubu a aby udělali více na zatraktivnění to neee :(
Nic za chvíli budou mít jen nové světy a pár ztepilých co se tam hodlají angažovat ;) Ne darmo mluvit "skot zůstane skotem a pařez pařezem" :D
Ještě nám seberou odměny na Indianě a konečná,zůstane S9 kde se to žene do kopru a S1 kde mne to moc nebaví,ale bitvy jsou slušné ;)
 
dle mého podle toho, co tu čtu, co se týče odměn, rozhoduje účast, nikoliv svět na kterém hrajete. Takže si myslím, že miko rozdává odměny podle toho, kolik lidí se bitvy účastní, tj. kolik času teoreticky bitva zabere jednotlivým hráčům, nikoliv podle toho jestli hrajete na s1, nebo na "mrtvé" georgii, hudsonu (jakkoliv oznámení zní jinak)
Pokud vezmeme v potaz, že ty odměny jsou podle světa, pak jistě INNO přihlíží k celkovému obratu jako světa a podle toho dostane miko svolení na odměnu, opět "mrtvé" světy maj smůlu, že si tam nakupováním nuget snaží získat lepší herní pozici 10 hráčů zatímco na těch "živých" 100,-)

Takže jsem rád, že hraji nejaktivněji jak na s1, tak na Arizoně, protože teď během "dnů mrtvých", je ta bitevní účast nadprůměrná a nejen o awe.

Jediné k čemu bych směřoval nějakou negativní kritiku je to, aby support vyvodil nějaké důsledky z bitevní účasti na první bitvě o Awe a nedával světům kde se na Awe sešlo cca+100 lidí časy kolem 11 večerní, zatímco světy jako colorado by tu bitvu měly kolem standardní 20:00.
Toť můj názor,-)

To vše psáno s plným vědomím toho, že otevření dalšího migračního pásma/pásem je nezbytné, jak tu někteří správně podotýkají.
 
Naposledy upraveno:
Nikde přece není tvrzeno, že odměny budou na každém světe stejné počas nějaké akce.
A to ti připadne normální???
Opakuji zachováváte mrtvé světy a do toho je ještě degradujete na méně hodnotné :(
Tak to nechte migrovat a nebo je nechte žít se stejnými výhodami,styďte se za diskriminaci!!!!!!!!!
To těch cca do 50 lidí co se snaží a obětují svůj čas na bitvu nestojí za stejnou odměnu????
 

Symphie

Člen týmu
A to ti připadne normální???
Opakuji zachováváte mrtvé světy a do toho je ještě degradujete na méně hodnotné :(
Tak to nechte migrovat a nebo je nechte žít se stejnými výhodami,styďte se za diskriminaci!!!!!!!!!
To těch cca do 50 lidí co se snaží a obětují svůj čas na bitvu nestojí za stejnou odměnu????

Pořádání Awesomie je pouze dobrá vůle Miko, není její povinností je pořádat. Její vyjádření jsi dostal v tiketu.
 

Deleted User - 825207

Guest
@Caleb rozparovač
The west, nebo spíš inno, mi už dlouho nepřijde normální..
Mrtvé světy zachovává inno, to pláčeš asi na nesprávném hrobě protože co zde s tím chudák symphie či miko zmůže?Na nějaké sloučění apod musí dát souhlas uklízečka v inno a ta má moc práce se záchody v innu(v kantýně se omylem do jídla dostalo projímadlo), no takže zelenou nedostanem a když jo tak ta migrace je k smíchu a trvá a trvá a trvááá než se dokončí protože tady to se nemůže, tam někdo ještě má tombolový alty apod ale největší vinu nese inno a to tebe, mně a všechny má víš kde..
Diskriminace?Co já?Chci bitvy ale večerný čas né, cítím se diskriminován také neboť mi není umožněno aktivní hraní bitev.Když si kopnu sám v jiný než "upřednostňovaný čas" jsem označen jako ničema, kazisvět apod..(ne díky, off jít nechci)
A těch 50 lidí co podle tebe někde pravidelně na boje chodí tak si myslím že priorita je pro ně že je bitva, že se zabaví apod..(pokud se pletu tak prosím těch 50 lidí o svoje názory, proč prioritně jdou na boj)
Princip neřeš, je to k výkalu..Máš bitvu, buď rád, zabav se dokud to jde a dej si pivko!(klidně i za mně)

PS:Za případné chyby sorry, píšu z mobilu o kafe pauze v práci.. ;-)
 
Ahoj,jo jasně ;)
INNO to má na háku,Miko mi to napsala a je asi lepší držet ústa a krok...ale to bohužel nejsem já,mám do vínku rebelovat :)
A stále horuji za nevyrovnanost odměn za bitvy kdy je jasně střelec zvýhodněn a pak když se ozvu,že chci sirup jsem malicherný :O
Já chápu,že to Miko dělá dobrovolně a jsem za to rád,celkově za její přístup a snahu vyjít vstříc,jen prosím pochopte,že ač zdá se ta položka sirupu nicotná,je to odměna kterou mohu použít na doplnění zdraví ve výše uvedeném pobavení ve hře,ať se to týká duelu či bitvy a prostě jen ten princip mne zarazil...tady jo a tady ne,ale fajn...už si nestěžuji :D je to tu fajnový a mám Vás fšechny rád :D

nedupat,nestěžovat,milovat a je to fajn ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru