• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Seznam bitev v rámci Dne mrtvých

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
dle mého podle toho, co tu čtu, co se týče odměn, rozhoduje účast, nikoliv svět na kterém hrajete. Takže si myslím, že miko rozdává odměny podle toho, kolik lidí se bitvy účastní, tj. kolik času teoreticky bitva zabere jednotlivým hráčům, nikoliv podle toho jestli hrajete na s1, nebo na "mrtvé" georgii, hudsonu (jakkoliv oznámení zní jinak)

A to ti jako přijde správný ? na mrtvácích přijdeš na těch bitvách o několik (nebojim se říct desítky) tisíc eventový měny (už to tu píšu asi potřetí), tak proč ještě snižovat i tyhle odměny jako, to já teda nepochopim... a jak jsem psal už v diskuzi k oktoberfestu, na Indi bylo na bitvě 19 lidí, na Flo 21, přičemž indi měla odměnu větší (tenkrát šlo o UPD - 25 prohra, 50 výhra, které flo nedostala).

Opravdu zde řešíte že odměna nebyl sirup, nebo se mi to zdá?
omfg...
:D

Jak říká Caleb, jde o princip, Teď je to jen sirup, kdyby se ale mělo na každý awesce přicházet např. o těch 50 UPD, je to už dost znát, a hlavně - fakt nevidím jediný důvod, proč by tomu tak mělo být :D Nikdo (sorry, možná jen 9/10 hráčů) nechce na těch mrtvácích být, tak se ptám znovu - proč ? není tento "trest" už dostatečný sám o sobě ? (btw ano, vím, že za tohle cz tým nemůže, dát stejné odměny všem však snad může ne ? pokud tomu tak není, vyveďte mě z omylu, rád se poučím :) )
 
pomalu by to chtělo seznam bitev na tento víkend.... aby se nestalo, že někdo omylem nevyhlásí awesomii.....
 
Fakt vtipný :)

doporučuji si přečíst: https://forum.the-west.cz/index.php?threads/seznam-bitev-v-rámci-oktoberfestu.31691/#post-304302

a pak tady plácat takovej nesmysl ..

tudíž: Vážená moderátorko, prosím o přečtení nejdříve dotazu hráče Huck.Finna, poté mého odkazu týkající se posledních AWE prem. bitev, poté Vaší odpovědi a následně znovu vysvětlení a zodpovězení, tentokrát něco co bude dávat smysl .. díky

Už asi ani Vaši reakci nechci, pač jste si to ani nepřečetla a opět výstřel do tmy :) komedie ....
 

Symphie

Člen týmu
Víkendový seznam bitev od 20.11.-21.11.2020:

Pátek 20.11.
S9
Arizona
Colorado
Indiana
Jericho
Dakota

Sobota 21.11.
S1
Eldorádo
Florida
Georgia
Hudson
Klondike


Odměny opět budou všude stejné.
 
Ahoj já chápu,že se tu omílá ohledně času,pro někoho pozdě,pro druhého brzy...ale například dnešní S9 - 20:36 hodin a Indiana - 20:38 hodin také nejsou z nejšťastnějších voleb ve stejný čas :(
 
Ahoj já chápu,že se tu omílá ohledně času,pro někoho pozdě,pro druhého brzy...ale například dnešní S9 - 20:36 hodin a Indiana - 20:38 hodin také nejsou z nejšťastnějších voleb ve stejný čas :(

Jednak se to snad dá odehrát současně, jak psal IGHAS a druhak kolik je lidí, co hrajou s9 i Indi současně? 5? Zase nemůžeš chtít, aby zkoumali každýho po jednom, jestli náhodou nemá dvě bitvy současně...
 
Jednak se to snad dá odehrát současně, jak psal IGHAS a druhak kolik je lidí, co hrajou s9 i Indi současně? 5? Zase nemůžeš chtít, aby zkoumali každýho po jednom, jestli náhodou nemá dvě bitvy současně...
Přeci nemusím zkoumat kde kdo je a jak se mu to hodí???
Ale posun po 30 minutách je myslím konfortnější,ale není to věc k širší diskusi :D
S9 19.00
Arizona 19.30
Colorado 20.00
Indiana 20.30
Jericho 21.00
Dakota 21.30
 
Myslím, že je všechno na jeden čas, takže všechny ty veselé ankety, které na pár hodin zahltily fórum a měly za cíl zjistit, kdy se to komu hodí nejvíc, letěly do koše.
Nakonec dát všechno na jeden čas mě osobně vlastně stejně nevadí. Na většině světů si tam jdu jen vyzvednout tu zajímavou truhlu, která je skutečně lákavé, ale jak ji dostane každý, prostě to tam jen offline odstojím a nebudu se tím dál trápit, protože úroveň bitev na Awesomii je obecně dost špatná.
 
já naopak děkuji supportu, že to sjednotil, každý má teď právo na svém prioritním světě bitvit v rozumnou hodinu,-)
díky miko

nechápu ty kdo tu jednu chvíli nadávaj na brzké a pozdní vyhlášky a pak haní to, že to bylo vyhlášeno v jeden většinou preferovaný čas
navíc dle mého jsou to ti samí, co chtějí "rovné", stejné odměny pro všechny světy, tak proč ne "rovný" čas?,-)

byl bych rád kdyby to takhle bylo i při dýňových bitvách

jinak hivko dovolím si rozporovat to s těmi anketami, tenhle čas "hromadné" vyhlášky byl právě ve zmíněné anketě nejpreferovanější,-)
 

Symphie

Člen týmu
Večer jsem tu nebyla, ale podle informací co mám, tak se jednalo o technickou chybu z naší strany a následně byla ihned tato situace napravená.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru