• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Seznam bitev v rámci Dne mrtvých

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Odpověď je zcela jasné proč to jinde jde a na CZ ne...jmenuje se to Xenofobie nehledě na to,že cálují v euro tak slováci byli fašouni a to se dodnes skopčákům líbí ;)
A čecháček jen plevel :(
 
Hošku na každým šproch pravdy je trochu ;)
To že slováky brali jasně lépe než čechy je historicky jasné,že slováci byli pronacistický to taky.
A nejen z TW a INNO,ale i ze zkušenosti od jiné hry vím velmi dobře,že CZ servry měli rozdíl oproti US či jiným co jsem hrál ;)
 

Deleted User - 825207

Guest
A pak tam je dlouhodobě Linteo, který funguje a komunikuje na úplně jiné úrovni než náš tým
Můžeš to trochu rozvést?
Na jaké úrovni?(telepatie? nebo nějaké nadpřirozené schopnosti?)
Lze to miko naučit nebo na to nemá?
Pokud to lze naučit, myslíš že to náš tým(nebo aspoň miko) zvládne?
 

Deleted User - 825207

Guest
Hm, ale to přeci se jen tak napsalo..Snad nikdo nečeká odpověďi ne?
Miko tady byla x krát a odpověďet mohla takže je jasné že v tom vlákně co jsi postnul se jedná o žert, třeba na odreagování od covid situace..
Vlastně je to dělané pro nás!
Já si myslím že inno nemá rádo ženy a miko je žena takže možná to je důvod že inno lintea vysliší a miko ne.A nebo se nám tu lže, žádné žádosti do inna od cz komunity nejdou a tím pádem je to jasné.Ale to by nám přeci neudělali né?No tak či onak, asi se dostáváme do offtopic situace(aspoň myslím) a do nebezpečné roviny kde se třeba něco může odhalit z čeho by hráči radost neměli tak radši to uzavřem, všichni like jak to zde funguje a uvidíme se ve hře!
:D
 

Mikosansobi

Člen týmu
Mám daný limit - 75*number of all players
75 v hodnotě UPD a maximálně tři itemy. Občas dám více a občas dám míň (musí mi na konci vyjít počet hráčů a odměn). Občas podpořím speciální bitvu hráčům, kteří o to požádají. Prosím, nedělejte ze mě zloducha, který na vás kašle. Nechlubím se každým dobrým počinem, který udělám, nemám to zapotřebí. Hráči, kterých se to týká ví, že se snažím vyjít vstříc ve všem, pokud to moje pravomoce dovolí.

Požádala jsem o vytvoření dalších možných předmětů do bitvy i v události Hon na dýně. Bohužel je to na poslední chvíli. Takže využiju stejnou truhlu jako u DoD a plus přidám hodnotnější itemy. Proberu to s koordinátory. Děkuji za pochopení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru