• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Seznam bitev v rámci události Hon na dýně

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Symphie

Člen týmu
Milí hráči,

bitvy v rámci události Hon na dýně budou v těchto víkendových dnech:

Pátek 27.11.
S1
Jericho
Colorado
Hudson

Sobota 28.11.
Arizona
Dakota
Florida
Georgie

Neděle 29.11.
S9
Klondike
Eldorádo
Indiana
 

raketak95

Člen týmu
To je trochu nešťastný, že 1/3 lidí skončí s bednou, která je k něčemu až za rok. Jediný pozitivum na tom vidím, že jestli to bude stejné jako letos, budou mít ty vydřidušské karty dřív/instantně... :D
 
@Symphie, čteš vůbec ty dotazy a případně další příspěvky?
pokud ano, nemohla bys odpovědět, tak jak jsi odpověděla - zde bylo poukázáno na to, že z bitvy padla odměna bednička afrikánů, ale akce s afrikány už skončila, takže ta bednička je k ničemu (max nechat na příští rok, jak psal raketak).

možná bys měla začít tu hru už hrát, když chceš radit!
 

DeletedUser11928

Guest
Vsak jo... Je to o stesti, na dotaz odpovedela - pokud mas smulu, vyuzijes to za rok. Pokud mas stesti, padne ti z toho treba vaquero. Ja nevim, proc kvuli tomu brecet - taky nemuselo padnout nic a mohli jsme tam jit pro 18 dluhopisu.
 

Symphie

Člen týmu
@Symphie, čteš vůbec ty dotazy a případně další příspěvky?
pokud ano, nemohla bys odpovědět, tak jak jsi odpověděla - zde bylo poukázáno na to, že z bitvy padla odměna bednička afrikánů, ale akce s afrikány už skončila, takže ta bednička je k ničemu (max nechat na příští rok, jak psal raketak).

možná bys měla začít tu hru už hrát, když chceš radit!

Ano, představ si, že to čtu. ;) Dostali jste odměny převyšující povolený limit 75 UPD, díky akce Black Friday. Dostali jste 3 hodnotné odměny. A opět zdůrazňuji, že Miko není povinná tyto akce pořádat. Někteří měli smůlu, padly afrikány. Tak bohužel budou rok stát nevyužité v inventáři, s tím nikdo nic neudělá.
 
hm, abe, nevidím že by tu někdo brečel, ale budiž.
mě to připadá, jako kdybys vyhrál ve Sportce tolary, a provozovatel by ti napsal, že máš prostě smůlu a tolary využiješ až zase přijdou do módy. a vlastně můžeš být rád, že jsi vůbec něco dostal.

a Symphie, já jsem se toho neúčastnil, jen jsem reagoval, protože mi přijde směšná ta tvoje odpověď.
a naopak si myslím, že miko jako admin s tím mohla něco udělat a ty afrikány vyměnit třeba za dýně nebo obálku s dluhopisy. já si nestěžuju na to, že miko něco pořádá, za to jsem jenom rád.
 
Musím se přiznat, že jsem taky čekal, že dostanu dýni. Ne že by snad z ní padalo něco dobrýho, ale aspoň je to aktuální. Tohle řešení s truhlou ze který padají afrikány je řešení a la Babica. Nemáš truhlu na dýně, tak tam dáš truhlu s afrikánama.
 

DeletedUser11928

Guest
mě to připadá, jako kdybys vyhrál ve Sportce tolary, a provozovatel by ti napsal, že máš prostě smůlu a tolary využiješ až zase přijdou do módy. a vlastně můžeš být rád, že jsi vůbec něco dostal.
Za ucast ve sportce jsi povinen platit. Za ucast v bitve o pevnost nikoliv.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči,

tento víkend máme dvě poslední bitvy o Awesomii. Všichni účastnící obdrží stejné odměny, tj. Legendární černá truhla, Sirup života, Ratatouille s rybou.

Legendární černá truhla obsahuje jeden z následujících předmětů:
9,94 % Energetická truhla
21,08 % Krabice štěstěny plná posilnění
21,08 % Červená krabička s afrikány
12,05 % 1500 květů afrikánu
9,94 % Lékárnička
6,02 % Nápoj vykoupení
6,02 % Nápoj nového začátku
12,05 % Mletý krunýř z raketové želvy
1,51 % VIP bonus na 3 dny
0,30 % Truhla mrtvých

Jak jsem již dřívě zmínila, mám na bitvy omezený počet UPD. Jelikož patříme ke slabším serverům s nižžším počtem hráčů, občas o pár UPD tento limit navýším.

Truhla sama o sobě má hodnotu 55 upd a mohu ji použít pouze 2x na jeden svět v rámci Dne mrtvých a Halloween.
Sirup života 18 upd a Ratatouille s rybou 38 upd a frekvencí 1x za 2 měsíce.

Využila jsem víkendové black friday akce a umožnila hráčům na obou stranách získat stejné odměny převyšující daný limit na hráče a na bitvu.

Mrzí mě, že se stále najdou mezi vámi nespokojenci, kteří budou na chatech v salónech uvádět zkreslené informace. Tímto také oznamuji ukončení bitev o Awesomii, přinejmenším do konce tohoto roku.

Děkuji za pochopení a přeji hezký zbytek víkendu.

Miko


EDIT: Požádala jsem o vytvoření speciálního itemu i na Halloween. Vím, že se u truhly přidala poznámka možnost použít i na Halloween. Očekávala jsem, že tam přidají dýně. Bohužel. Možná se zapomnělo na to, že obsahuje i afrikány.
 
Naposledy upraveno:

Mikosansobi

Člen týmu
Odměny na Hudsonu byly nastaveny. Může mi někdo prosím poslat report ze včerejší bitvy o Awesomii. Mohu ji vykopnout ještě jednou na zítra večer. Děkuji
 

Mikosansobi

Člen týmu
Obsazení bitev u několika světů:

Florida - 1 útočník a 5 obránců
Georgia - 1 útočník a 7 obránců
Dakota - 7 útočníků a 20 obránců


další světy 2 + 10, 18 + 18
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru