• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sheggy

Vskutku, pravidlo:
  • Soutěžní práce musí být vaše vlastní, původní tvorba. Je zakázáno vydávat díla třetích stran za vlastní.
porušujete všichni, kromě @Orgoj Chorchoj 7 a @IGHAS . Jsem z toho velmi zkroušen, ale je tomu tak. Minimálně ty raketky, které tam dáváte, jsou dílem někoho jiného. :-/
 
Když už chceš prudit, tak to zkus nějak chytře - reálně nikdo zúčastněný nevytvořil nic, co by se dalo označit za původní tvorbu. @IGHAS se ani neobtěžoval s vlastní invencí a použil meme generátor a byl bych hodně překvapenej, kdyby @Orgoj Chorchoj 7 ty burgery fotil sám.
 
Já tu původní tvorbu pochopil tak, že nesmíme jen zkopírovat obrázek někde z netu a ten sem poslat. Ořezávání, doplnění textu, vkládání obrázků z toho udělá původní tvorbu prostě už. :D Nevím no, to už by pak bylo lehčí napsat diplomovou práci, než udělat obrázek do hry a splnit všechny podmínky, když vás tu tak pozoruju.
 
Co to má s kloboukem? Hlava by se mu do něj vlezla třikrát, grafická práce na úrovni "grafiků" z innogames. :-(
Naštěstí jsem jen amatér a neberu za to plat. :)

Myslím, že jsi špatně pochopil celou soutěž - z 8 příspěvků by 9 bylo na diskvalifikaci, pokud by byly myšleny vážně.
Copak někdo to myslel vážně? Pochybuju, že někdo své tvorbě věnoval víc než 5 minut :D


Vskutku, pravidlo:
  • Soutěžní práce musí být vaše vlastní, původní tvorba. Je zakázáno vydávat díla třetích stran za vlastní.
porušujete všichni, kromě @Orgoj Chorchoj 7 a @IGHAS . Jsem z toho velmi zkroušen, ale je tomu tak. Minimálně ty raketky, které tam dáváte, jsou dílem někoho jiného. :-/
Díky za upozornění. Škoda, že jsi se neúčastnil - mohl jsi nám správné dodržování pravidel ukázat.

A ještě k hodnocení - @Symphie, od počátku tam mám psaný jako "cílový" svět pro odměnu S1. Každopádně gratulace všem vítězům :)
 
Nahoru