1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Silná kyselina a louh

Téma v sekci 'Hlášení chyb a bugů' založené uživatelem polkoi, 4. říj 2019.

1. polkoi

polkoi

Registrace:
    4. říj 2019
    Obdržená poděkování:
    0
    Nick: polkoi
    Svět: Indiana
    Do čeho bug/chyba zasahuje: úkol
    Popište přesněji váš problém: Zmizení itemu Silná kyselina a louh po přijetí úkolu získej cennosti ze skály
    item jsem neprodal (jinak bych měl v bance transakci 180$ a to nemám, ani nedal na trh)
    Jak dlouho problém přetrvává: hodinu
    Jaký používáte webový prohlížeč: chrome
    Použil jste univerzální rady: ano
    Používáte nějaké přídavné scripty: TW calc a TW-DB
    Dělá to jenom vám, nebo i ostatním hráčům: jen mě (asi)
    Co jste vyzkoušel pro odstranění chyby: odhlášení, refrech, přihlášení na jiném zařízení

Název úkolu: získej cennosti za skály
    Zadavatel: západní bod
    Citace úkolu: nelze mi již znovu otevřít
    Jaký je problém v úkolu: po přijetí zmizela silná kyselina a louh
    Jak si představujete, že by měla být textová chyba opravena: /
    Návrh opravy jiné než textové chyby: ...

2. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    87
    http://prntscr.com/per1ls

po prijeti nebo si to i splnil? ono se to obcas "sekne pri klikani" a splnis to aniz by jsi vedel...

3. thoriorz87

thoriorz87

Registrace:
    4. kvě 2018
    Obdržená poděkování:
    91
    A jak by to splnil tím rychlím klikáním když pro splnění je potřeba kromě té kyseliny i úhyby v bitvě o pevnost?
    Kdyby to plnil tak by přece k té skále nešel za účelem přijmutí nového úkolu ale s tím že už má dosažené úhyby v bitvě(co je potřeba pro splnění) plus tu kyselinu a jde to splnit.A rychlé kliknutí zde efekt mít nemůže protože pro splnění jak jsem psal výše je potřeba nejen kyselinu ale i úhyby a ty se začnou počítat do úkolu až po přijmutí úkolu.A po splnění je potřeba čekat 144 hodin než se ÚKÁŽE opakování takže nehrozí ani to že by měl jeden aktivní, splněné úhyby, u skály by ho splnil a hned přijal další, to taky nemohlo být protože po splnění se neukáže hned další, je potřeba čekat těch 144 hodin.

EDIT: + odměna je tam puška, i kdyby žáby padali z nebe a on to splnil bez úhybů v bitvě a stačila by mu k tomu jen ta kyselina tak by měl pak v inventáři přeci ten luk co je odměna a to zjevně nemá, takže i kdyby žáby padali z nebe a byla tam chyba a k splnění nebylo potřeba ty úhyby ale jen tu kyselinu tak by mu to došlo protože by měl luk v báglu..A zde by byl další bug, úkol lze splnit bez úhybů v bitvě. :D
    Takže pokud je pravda co píše, jsou dvě možnosti, nějaká chyba tam je v tom úkolu(není to nemožné, že?) a nebo se prokouk a tu kyselinu někde v inventáři má, mrška jedna se někde schovala!;)

Naposledy upraveno: 4. říj 2019
  4. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    87
    ten ukol je tam jenom dva updaty a pokazdy opravovanej... vsechno je mozny

5. thoriorz87

thoriorz87

Registrace:
    4. kvě 2018
    Obdržená poděkování:
    91
    Přesně tak, možné je vše, no tak snad se na to podpora podívá a když nic nezjistí tak se to pošle nejspíš do Germánie a třeba se český hráč zaslouží o objevení nějakého bugu a bude slavný.:)

6. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    87
  7. obluda99

obluda99

Registrace:
    11. kvě 2013
    Obdržená poděkování:
    8
    no ja kdyz jsem to prvne plnil , asi dva tydny zpet tak jsem potreboval dve kyseliny ....prvni zmizla pri prijmuti a druhu pri splneni
    ale ted po updatu by jsi mel potrebovat jednu , ale u INNA nikdy nevis :)
    Nové řemeslné úkoly

Po obdržení velkého množství zpětné vazby jsme vylepšili nové úkoly:

• K dokončení úkolů potřebujete už pouze jeden řemeslný výrobek, ne dva
    • Jeden z požadavků na dokončení úkolu „Získej cennosti ze skály“ byl změněn z uhýbů v bitvách pevnosti: 50/50 na 40/40.

8. polkoi

polkoi

Registrace:
    4. říj 2019
    Obdržená poděkování:
    0
    Update: Produkt je spotřebován při přijetí, je potřeba při splnění, ale při splnění se nespotřebuje. (je třeba mít 2 kusy, ale spálí to jen jeden)