• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Silvestr

  • Zakladatel vlákna SněžnáLiška
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak nějak jsem chtěl vyzvědět jestli se plánujou nějaké úkoly na období silvestra nebo nového roku. Neví někdo?
 

DeletedUser7836

Guest
Ak si dobre spomínam. Minulý rok novoročné úlohy neboli. Jedine žeby nejaké prišli s update 1.30
 

DeletedUser7836

Guest
Trpezlivosť ruže prináša. Aj keď sa vám nedivím, že ste v tomto prípade skeptický. Mám pre vás k tomu ešte aj zlé správy. Na net a de sa vyskytli s updatom nejaké technické problémy a vývojári to k nám nechceli teraz cez sviatky nahrávať. Čiže je dosť otázne či to stihnú do konca tohto roka. Ale treba hľadať vo všetkom zlom aj niečo dobré. Nech to radšej nahrajú s menšími chybičkami ako s veľkými bugmi ktoré by nám znepríjemnili hru. Ešte by som chcel na záver upozorniť niektorých, že my český TW team neovplyvníme dátum updatu. To čisto záleží na InnoGames, čiže je zbytočné sa sťažovať, že sme leniví.
 

DeletedUser

Guest
Trpezlivosť ruže prináša. Aj keď sa vám nedivím, že ste v tomto prípade skeptický. Mám pre vás k tomu ešte aj zlé správy. Na net a de sa vyskytli s updatom nejaké technické problémy a vývojári to k nám nechceli teraz cez sviatky nahrávať. Čiže je dosť otázne či to stihnú do konca tohto roka. Ale treba hľadať vo všetkom zlom aj niečo dobré. Nech to radšej nahrajú s menšími chybičkami ako s veľkými bugmi ktoré by nám znepríjemnili hru. Ešte by som chcel na záver upozorniť niektorých, že my český TW team neovplyvníme dátum updatu. To čisto záleží na InnoGames, čiže je zbytočné sa sťažovať, že sme leniví.

Hold na nás INNo málo vydělává :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru