• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

sinka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14862
  • Vytvořeno

DeletedUser14862

Guest
P1390423.jpg


edit: Ještě jsem zapomněla na to nejdůležitější - vlajku a název :-).
Jinak vše je jedlé (až na vlajkový stožár ze špejle) - perníkové těsto, cukrová bílková poleva a marcipán s čokoládovou polevou ;-).


Další podrobnosti http://sinka.sweb.cz/cukrovi/cukrovi_west.htm *V8*
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11464

Guest
Ouu, nádhera! Teď se snad ani nemusim už o cokoliv pokoušet... Nemam šanci! :)

Fakt super! :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Paráda, na něco podobného jsem se celou dobu těšila.. :)
 

DeletedUser

Guest
tak to je super...fandím ti. je to bomba.....oprvadu originální*V7*
 

DeletedUser14907

Guest
ůůů převeliká konkurence :) pěkný! ještě budu chvíli skrývat svůj "výtvor"snad zítra nebo v sobotu se s vámi podělím i já ;)
 

DeletedUser

Guest
Ano nádhera to je. Krásně to vypadá i s tím ostatním.
Ovšem, nemohu se zbavit dojmu, že nápad s pevností tady už byl od nicooo.
Přijde mi to trochu nefer, že někdo použije nápad někoho jiného a takhle krásně ho zdokonalí.
Takhle mohlo být třeba udělané město a neřekl bych ani slovo.
 
Ano nádhera to je. Krásně to vypadá i s tím ostatním.
Ovšem, nemohu se zbavit dojmu, že nápad s pevností tady už byl od nicooo.
Přijde mi to trochu nefer, že někdo použije nápad někoho jiného a takhle krásně ho zdokonalí.
Takhle mohlo být třeba udělané město a neřekl bych ani slovo.

Nekecej a starej se o svý, to sou takovíty hospodský typy kecaj jak je to špatně ale sami nic neudělaj.*V5*
 

DeletedUser

Guest
pokud chceš aby tvůj nápad nikdo nepřebral tak to sem dej v posledním termínu ať nikdo nemá čas to "okopírovat" ;)
 

DeletedUser2164

Guest
@Majklski: To muzes napsat i do graficke souteze. *V6* Taky se tam kradou napady, ale vsem je to jedno.


@sinka: super! *V8*
 

DeletedUser

Guest
Lee Kershaw
1) Nekecej a starej se o svý … na vyjádření svého názoru mám právo, nijak sinku neurážím, dílo jsem pochválil, jen jsem napsal svůj dojem
2) to sou takovíty hospodský typy … držel ses hesla podle sebe, soudím tebe ? musím tě zklamat, do hospody nechodím.
3) kecaj jak je to špatně ale sami nic neudělaj … to, že jsem přihlášen do dvou soutěží, se očividně nepočítá. Já nemám potřebu být ve všech soutěžích, navíc si myslím, že toto by měla být záležitost holek a ženských, aby ukázali svoji dovednost a nápady.

havlajs98
nebráním tu přeci svůj výtvor, jen jsem napsal svůj názor, nic víc

Rosmister
Můžem mi to prosím objasnit do SZ, narážíš tak na použití klobouku v mé fotce ?
 

DeletedUser14862

Guest
Ano nádhera to je. Krásně to vypadá i s tím ostatním.
Ovšem, nemohu se zbavit dojmu, že nápad s pevností tady už byl od nicooo.
Přijde mi to trochu nefer, že někdo použije nápad někoho jiného a takhle krásně ho zdokonalí.
Takhle mohlo být třeba udělané město a neřekl bych ani slovo.


Sorry, ale já tu pevnost měla rozdělanou fakt dlouho a předělávat na město to nebudu - ostatně to můžeš zkusit sám ;-). To jsem si to měla zamluvit hned, jak jsem to začala dělat? Není to ukradenej nápad, jen holt podobnej. Přece jen mi to provedení pár dní trvalo. Nemůžu za to. Ale tak snad tam je i jiný cukroví než pevnost, který ti snad kradený nepřijde :p.....
 

DeletedUser

Guest
Sorry, ale já tu pevnost měla rozdělanou fakt dlouho a předělávat na město to nebudu - ostatně to můžeš zkusit sám ;-). To jsem si to měla zamluvit hned, jak jsem to začala dělat? Není to ukradenej nápad, jen holt podobnej. Přece jen mi to provedení pár dní trvalo. Nemůžu za to. Ale tak snad tam je i jiný cukroví než pevnost, který ti snad kradený nepřijde :p.....

Ano, proto jsem napsal svůj dojem. Nijak přece nežádám, aby to bylo zakázáno, nebo, že to musíš předělat. Čekal jsem hlavně na to, jak budeš reagovat ty sama.
Děkuji za objasnění.
 
Ano nádhera to je. Krásně to vypadá i s tím ostatním.
Ovšem, nemohu se zbavit dojmu, že nápad s pevností tady už byl od nicooo.
Přijde mi to trochu nefer, že někdo použije nápad někoho jiného a takhle krásně ho zdokonalí.
Takhle mohlo být třeba udělané město a neřekl bych ani slovo.

tak jeden by udělal pevnost, druhý město a co ostatní, kteří by chtěli také soutěžit? tady holt těch motivů tolik není, tak je dost pravděpodobné, že se budou opakovat.
sám mám také něco rozdělané a dělám to když mám zrovna čas-takže pokud bude někdo se stejným nápadem rychlejší, můžu to vyhodit a nezůčastním se soutěže?
sinka neudělala nic špatného a určitě ten výtvor nemohla stihnout za tu chvíli, co se tu objevila pevnost od nicooo
 

DeletedUser

Guest
taky bych to videl vklidu ve hre pevnost jednoduse je a i kdyby ji pouzilo 100 soutezicich nepride mi to jako nic proti nicemu to by mohlo vadit i to ze tam je napis the west a dalsi ho pouzije taky
 

DeletedUser

Guest
Ano nádhera to je. Krásně to vypadá i s tím ostatním.
Ovšem, nemohu se zbavit dojmu, že nápad s pevností tady už byl od nicooo.
Přijde mi to trochu nefer, že někdo použije nápad někoho jiného a takhle krásně ho zdokonalí.
Takhle mohlo být třeba udělané město a neřekl bych ani slovo.

A jak můžeš vědět, že to sinka neměla dřív? Nebo to alespoň nezačala dělat dřív? Třeba to nahrála dva dny poté, co to dokončila. Stejně podle mého názoru by jí na výhru stačily ty perníky a šerifské hvězdy vedle pevnosti:)
 

DeletedUser

Guest
Umíte číst i to, co jsem napsal kousek nad vašimi příspěvky ? Nebo si jen vytahujete to, co se vám hodí ?
sinka mi odpověděla a já reagoval, řekl bych, že tímto je to vyřešeno. Nevidím důvod se v tom dál pitvat.
 
Nahoru